5 Ağustos 2013 Pazartesi

Kenan İmirzalioğlu kimdir? biyografisi hakkında bilgi
Kenan İmirzalioğlu kimdir biyografisi resimleri Kenan İmirzalıoğlu Kim, Kenan İmirzalıoğlu Biyografi, Kenan İmirzalıoğlu Hakkında bilgi ,Kenan İmirzalıoğlu Hayatı, Karadayı Mahir Kenan İmirzalıoğlu Fotoğrafları, kabadayı Kenan İmirzalıoğlu resimleri,Kenan İmirzalıoğlu kimdir,Kenan İmirzalıoğlu biyografisi,hayatı,kenan imirzalıoğlu resimleri,kenan imirzalıoğlu filmleri,Kenan İmirzalıoğlu, İmirzalıoğlu Kimdir,Kenan Biyografi hakkında bilgi...

Kenan İmirzalioğlu kimdir;
Ankara’nın Balâ ilçesine bağlı Üçem köyünde doğan Kenan İmirzalıoğlu, 12 yaşına kadar köyde yaşadı. Soyu Akkoyunlu Uzun Hasan’a dayanan İmirzalıoğlu, Orta ve lise öğrenimini Ankara’da teyzesinin yanında tamamladı. Yüksek tahsilini ise İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde yaptı.

Kenan İmirzalioğlu kariyeri;
1997 yılında Best Model of Turkey’nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20′ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World’e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World olmuştur. Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parladı. Alacakaranlık adlı dizide Uğur Yücel ile başrol paylaşmıştır.Yazı Tura adlı filmde rol almış ve Acı Hayat dizisinde Selin Demiratar ile başrol paylaşmıştır.2008 yılında Kabadayı adlı filmde Şener Şen ve Aslı Tandoğan ile başrol oynamıştır.

Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde ise Cansu Dere ile başrol paylaşmıştır.2009 yılında Ejder Kapanı adlı filmde Uğur Yücel ve Berrak Tüzünataç ile başrol . 2009′da başlayan Ezel adlı dizide Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer ile başrol paylaşmıştır.2012′de Osman Sınav’ın Yönetmenliğini üstlendiği Tuğçe Kazaz ile Başrollerini paylaştığı Uzun Hikaye adlı Sinema Filminde oynamıştır.

2012 de başlayan karadayı filminde Mahir KARA karakterini canlandırmış ve dizi halen devam etmektedir. 2012′de yeni dizisi için 4.000.000$ alarak Türkiye’de bir dizi oyuncusu için en yüksek ücreti aldı.

Kenan İmirzalioğlu  resimleri;


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme