29 Ağustos 2013 Perşembe

Michelle Jenneke kimdir? (shelly) biyografisi hayatı nereli kaç yaşında hakkında bilgi

Michelle Jenneke kimdir biyografisi hayatı, Michelle (shelly) Jenneke nereli kim kaç yaşında hakkında bilgilerin yer aldığı biyografi sayfamızda avusturalyalı güzel ve seksi atlet M.Jenneke'nin hayatı kariyeri ve özelliklerinin yanında ünlü atletin reserimleri ile Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası'nda yarış öncesi ısınırken yaptığı ilgi çekici ve seksi dans videosu da yer almakta.


19 yaşındaki güzel ve seksi Avustralyalı atlet Michelle Jenneke Barcelona Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası’nda yaptığı seksi dansla gündeme gelmiştir.

Isınma videosu internette 25 milyondan fazla izlenen Jeneke İngiliz basınına verdiği son röportajda bu konuyla ilgili soruya şu yanıtı verdi: ‘Doğrusu bu kadar dikkat çektiğimi hissetmiyorum. Benim hayranlarımla ilişkilerimin çoğu Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden gerçekleşiyor. Dolayısıyla bu ilgiden fazla etkilenmiyorum.’ dedi.

Michelle Jenneke kimdir;
Michelle ” Shelly ” Jenneke 23 Haziran 1993 doğumlu bir olan Avustralyalı.Gümüş madalya için 100 m engelli de 2010 Yaz Gençlik Olimpiyatlarında koştu.Jenneke 2012 deki Dünya gençler atletizim yarışı  öncesinde yaptığı ilginç ısınma dansı ile Dünyadaki pek çok medyanın ilgi odağı olmuştu.

Hobileri;
Jenneke doğdu Kenthurst, Yeni Güney Galler , Avustralya. O katıldı Hills Gramer Okulu . Bir röportajda, o da onun hobileri açıklananAvustralya kuralları futbol , futbol ve hentbol .

Kariyeri;
Mart 2010′da, Jenneke 100 m engelli 1. bitirdi ve 2010 Avustralya Gençler Şampiyonası ‘nda bayanlar sürat karışık bayrak yılında Avustralya rekoru kırdı.O 2011 yılı Pirtek Atletik Allstars olay yarıştı. Temmuz 2010′da, Jenneke Avustralya’nın ekibi oldu 2010 Singapur Gençlik Olimpiyat Oyunları 100 m engelli ve kadın karışık bayrak çalışan. Engelli, o 13,56 bir süre ile ikinci oldu ve onun ısı kazandıktan sonra kişisel en iyi ayarı ve karışık bayrak takımı dördüncü oldu.Onun madalya ilk Avustralya atletizm Oyunları kazandı. 2011 yılında, o yarıştı Yeni Zelanda ev sahipliği yaptı Aşçılar Klasik. 2011 Avustralya Gençler Şampiyonası anda, o bir ilk etapta engelli altında-20 grubunda bitirmek vardı. Nisan 2011′de o 89. yarıştı Avustralya Atletizm Şampiyonası ve dünya şampiyonu arkasında 100 m engelli üçüncü bitirdi Sally Pearson . 15 Temmuz 2012 tarihinde tarihinde, Jenneke 2012 yılında beşinci sırada tamamladı IAAF Dünya Gençler Şampiyonası 100 m engelli. rekabet sonra, onun 100 m engelli bir video daha sonra bir video paylaşım sitesinde yayınlanmıştır yarış, ısıtır alınan, kaldırdı dünyada onun profilini izlemeye aldı.


Michelle Jenneke'nin Seksi Isınma Dans Videosu İzle!

 

Michelle Jenneke (Isınma) Resimleri Fotoğrafları;

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme