30 Ağustos 2013 Cuma

Nazlı Tolga Kimdir? Biyografisi Resimleri Boyu Kaç Yaşında Nereli Nişanlısı


Nazlı Tolga Kimdir? Biyografisi Resimleri Boyu Kaç Yaşında Nereli Nişanlısı kim hakkında bilgilerin olduğu biyografi sayfamızda ünlü televizyon sunucusu Nazlı Tolga'nın hayatı ve kariyeri hakkında önemli bilgilere yer verilmiştir.

Nazlı Tolga Biyografisi;
Nazlı Tolga uzun zamandan beri magazin dünyasının ilgilendiği isimlerden birisidir. Nazlı Tolga kimdir, Nazlı Tolga kaç yaşında ve Nazlı Tolga nereli konusunda bilgi verebilmek adına Nazlı Tolga biyografi bilgilerini paylaşmak istiyoruz. Nazlı Tolga kaç doğumlu ve boyu kilosu hakkında da yazımızın devamından bilgi edinebilirsiniz. Güzelliğiyle herkesi etkileyen Nazlı Tolga Hanım mesleğindeki başarısıyla da kendisini göstermeye devam ediyor. Kendisine meslek hayatında başarılar dileriz. Nazlı Tolga 8 Kasım 1979 tarihinde Ankara’da Dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesinde yüksek lisans eğitimini aldı. Habercilik alanında faaliyet gösteren güzel sunucu ülkemizin en önemli kanallarından birisi olan Fox TV kanalında haber sunuculuğu yapmaktaydı.

Nazlı Tolga Haber Sunuculuğunu Bıraktı!
FOX TV'nin başarılı spikeri Nazlı Tolga görevinden istifa etti. Nazlı Tolga evlenerek yurt dışına yerleşecek. Nazlı Tolga gözyaşları içerisinde görevini sonlandırdı. Ağustos ayında evlenerek yurtdışına yerleşeceği için televizyon kariyerine ara vermeye karar veren ünlü spiker Nazlı Tolga, bu akşam ekranlara veda etti. Fox Ana Haber’deki son akşamında gözyaşlarını tutamayan Nazlı Tolga, ekip arkadaşları tarafından alkışlarla uğurlandı.

Nazlı Tolga  Nişanlandı ve Kına Yaktı

Başarılı spiker Nazlı Tolga, önceki akşam Hollandalı nişanlısı Lawrence D. Brenninkmeyer ile kına gecesindeydi. Arabesque adlı mekandaki kınaya; çiftin yakın dostları katıldı. Gecede gözler ise yabancı damattaydı. Sembolik bir kaftan giyen Hollandalı işadamı; gece boyu göbek atmayı da ihmal etmedi.

Nazlı Tolga'nın Nışanlısı (Sevgilisi) Kim, Kiminle Evlenecek?

Geçtiğimiz cuma günü fox tv ana haber sunuculuğunu bırakan nazlı tolganın istifa nedeni yaz ayında evlenecek olmasıydı. Peki nazlı tolganın sevgilisi kim aslında sevgilisi demek yerine nişanlısı demek daha doğru çünkü nazlı tolga nişanlıydı peki nazlı tolga kiminle evlenecek işte nazlı tolganın evleneceği kişi Nazlı Tolga evlilik nedeniyle fox tv ye ve türkiyeye veda etti.. Ünlü spikerin kiminle evleneceğide sevenleri tarafından en çok merak edilen konu oldu.
Nazlı Tolga iş adamı nişanlısı Hollandalı Lawrence D. Brenninkmeyer ile evlenecek. Avrupa’nın en büyük perakende grupları arasında yer alan C&A markasının yöneticilerinden olan Lawrence D. Brenninkmeyer ile nikâh masasına oturacak ve bekarlığa veda edecek. Lawrence D. Brenninkmeyer, geçtiğimiz yıla kadar şirketin Türkiye operasyonundan sorumluydu. Şimdi ise C&A’nın Brezilya operasyonundan sorumlu başkan yardımcısı. Nikahla ilgili şimdilik bir bilgi yok. Düğünün türkiyedemi yoksa holladadamı yapılacağıda belli değil. Nazlı tolga’nın Düğün tarihi ile ilgili bir bilgide henüz ulaşmadı.  

Nazlı Tolga Fotoğrafları - Resimleri;


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme