6 Eylül 2013 Cuma

Adrianne Curry kimdir? biyografisi nereli kaç yaşında resimleri

Adrianne Curry kimdir, biyografisi ve hayatı, nereli, Adrianne Curry kaç yaşında hakkında bilgi ile Adrianne Curry resimleri, twitter fotoğrafları bu sayfamızda


Adrianne Marie Curry Biyografisi;
Doğum tarihi: 6 Ağustos 1982
Adrianne Marie Curry  Amerikalı manken, oyuncu ve foto model, Christopher Knight ile evlendi.

Adrianne Marie Curry Kariyeri;

Modellik;
Curry,Amerika'nın Next Top Model yarışmasını ilk kazananı.New York'ta Wilhelmina Modelleri imzalandı. O Life & Style Weekly, Us Weekly, Star, OK!, Sayfalar, İnsanlar, Maxim (ve 2005 yılında Maxim Hot 100 listesini yaptı), İspanyol Marie Claire, Von Hollandaca, Von Hollandaca Saat, Salon dahil olmak üzere birçok dergi için modellik yaptı Şehir, Macy, Ünlü Yıldız ve sapanlar, Lucky, Ed Hardy, KINIS Bikini, Beverly Hills Choppers ve Merit Diamonds. Curry pist gösterir Anne Bowen Pressly Bahar 2005, Jaime, Pamela Anderson hattı, Ed Hardy, Von Hollandaca, dahil ve Christopher Deane.

O Merit Diamonds Sirena Koleksiyonu için ticari yer aldı bu Ocak 2006 Kasım 2004 tarihinde kaçtı.O kapağında ve Şubat 2006'da Amerikan baskısı Playboy için çıplak resim ortaya çıktı. O ikinci bir kapak ve Ocak 2008 sayısında resimsel çıplak için geri döndü. Curry, Playboy 2008 yılı ilk 25 en seksi kadın yapılan ilk 100 Playboy ile birlikte 2008 sayısında yayılır. 2006 sonlarında, kendi video kartları vitrin Nvidia tarafından oluşturulan bir teknolojik demo için modellenmiştir Curry. O bir sözcüsü olan Denise Richards ile Flex Bant.

kaynak: wikipedia.org

                  Adrianne Marie Curr Resimleri

 
 
 
 


  

 
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme