24 Eylül 2013 Salı

Ali Yörenç Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında - Fatmagül Fakı

Ali Yörenç Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında, Ali Yörenç Vikipedi Hayatı, Ali Yörenç Sevgilisi Kim, Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması ve Tuncay Şanlı ile olan ilişkisi ile adını duyuran Fatmagül Fakı Kimle birlikte. Şimdilerde sunuculuk yapan Fatmagül Fakı’nın sevgilisi Ali Yörenç kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney dizisinde Can Katmanoğlu rolüne hayat veren Ali Yörenç, Al Yazmalım dizisinin oyuncu seçmelerine katılmış fakat seçilememiş. Nihat Odabaşı’nın çektiği fotoğrafları dışında modellik yapmayan yakışıklı oyuncu boş zamanlarında spor yapıyor, arkadaşlarıyla vakit geçiriyor ve sık sık köpeğiyle uzun yürüyüşler yapıyor.

Ali Yörenç Kimdir?

Ali Yörenç 1.95 santimlik boyuna rağmen renkleri ve bebeksi yüz hatlarıyla yaşını 19-20 olarak tahmin edeceğiniz, son derece uyumlu, her şeye pozitif yaklaşan, biraz utangaç, kibar, akıllı, mütevazı biri. Bu mütevazılığı ‘daha yolun başında’ olmasının farkındalığıyla da ilgili olabilir.

Çünkü ne zaman ekrana ne kadar yakıştığını söyleyecek olsak daha cümlemiz bitmeden kendini ‘estağfurullah’ demeye hazırlamış durumdaydı. Bu alçakgönüllü tutumu çok hoştu ancak bazı konularda kendisini hiç de acemi görmesine gerek olmadığını söyleyebiliriz. Özellikle de stil anlayışı ve modellik becerisiyle ilgili. Çekime lacivert Acne jean’i, siyah Armani kazağı, Dolce Gabbana postalları ve yeni aldığını söylediği krem rengi Bruno Cucinelli yeleğiyle gelen yakışıklı oyuncu, çok ince zevkli bir spor şıklık içindeydi.

Ali Yörenç Hakkında Bilgi

Kuzey Güney dizisindeki zengin, yakışıklı işadamı Can Katmaoğlu’nu canlandıran Ali Yörenç, Yeditepe Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı okuyan 27 yaşında genç bir oyuncu. Animasyona ve çizgi filmlere merakı var. Ortaokulda oynadığı piyeseler sayılmazsa Kuzey Güney’le ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor. Dizinin başarılı yönetmeni Ece Yörenç’in oğlu olmasına ve çocukluğundan beri bu ile ilgi duymasına rağmen, bu şansı kullanmayı uzun süre ertelemiş, kendini bu konuda geliştirmeyi ve hazır olmayı beklemiş.

Futbolcu Tuncay Şanlı’nın eski sevgilisi olarak tanınan ve daha sonra Survivor yarışmasına katılan yerli Adriana Lima lakaplı sunucu Fatmagül Fakı, aradığı aşkı senarist Ece Yörenç’in oyuncu oğlu Ali Yörenç’te buldu. Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne, Kuzey Güney gibi popüler dizilerin yazarı Yörenç’in Kuzey Güney dizisinde Can Katmanoğlu rolüyle ünlenen çocuğu Ali Yörenç’le birlikteliğe başlayan Fakı, Bodrum’da görüntülenince yeni ilişkisi ortaya çıktı. Çift, çiçeği burnunda ilişkilerinin duyulmaması uğruna tedbiri elden bırakmasalar da görüntülenmekten kurtulamadı.

                      Ali Yörenç  Resimleri

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme