26 Eylül 2013 Perşembe

Aylin Kotil Kimdir? Biyografisi, Nereli, Hayatı,Hakkında Vikipedi Bilgi - CHP

Değerli okuyucularımız bugünkü biyografi yazımızda yüzde onluk seçim barajının düşürülmesi için Ankara yürüyen Chp'li Aylin Kotil Kimdir? Mustafa Sarıgül'ün eski eşi Aylin Kotil Biyografisi, Hayatı Vikipedi, Aylin Kotil Nereli ve Kaç Yaşında, Aylin Kotil Özgeçmişi, Hayatı Kariyeri Hakkında Bilgiler ile Aylin Kotil  resimleri yer almaktadır.

Aylin Kotil Kimdir?
Aylin Kotil, (D.1970) İktisatçı. Kotil, Rize, Gündoğdu Veliköy nufusuna kayıtlıdır. Orta öğrenimi tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olmuştur. ABD Strayer Üniversitesinde; master eğitimini, tamamlamış olup, halen, ABD'deki bir uzaktan eğitim kurumu olan Capella Üniversitesinde doktorasına devam etmektedir. 1993 yılında 22 yaşında iken Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile evlenmiş, 2008 yılında ise ayrılmıştır. Mustafa Sarıgül'den bir oğlu bulunmaktadır. 1996'da kurduğu Ataköy Eğitim Merkezinde, çocuk eğitimi üzerine çalışmalarda bulunmaktadır.

Aylin KotilCHP Beyoğlu belediye aday adayı mı olacak?

Radikal'in haberine göre, Yüzde onluk seçim barajının düşürülmesi için Ankara ’ya yaptığı yürüyüşle dikkatleri üzerine çeken Aylin Kotil'in, belediye başkan aday adayı olacağı iddia ediliyor Kotil, cuma günü saat 14.00′te CHP Beyoğlu Belediye Başkan Aday Adaylığını kamuoyuna duyuracağı söyleniyor. Beyoğlu İlçe Örgütü’nde basın toplantısı düzenleyeceği belirtilen Aylin Kotil'in daha önce Bakırköy adaylığı için adı geçmişti.

                        Aylin Kotil Resimleri
  

 
 


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme