16 Eylül 2013 Pazartesi

Bengi İdil Uras (Buse) Kimdir? Nereli Biyografisi Kaç Yaşında Hakkında Bilgi - Babam Sınıfta Kaldı


Bengi İdil Uras (Buse) Kimdir? Nereli Biyografisi Kaç Yaşında, Buse Kim, Babam Sınıfta Kaldı Buse gerçek ismi nedir, Bengi İdil Uras Hayatı, Bengi İdil Uras (Buse) Vikipedi Biyografi Resimleri,babam sınıfta kaldı (hangi kanalda) Buse gerçek adı Hakkında Bilgi 

Babam Sınıfta Kaldı Buse Karakteri Hakkında;

Yağmurlar’ın okuldan arkadaşı Antalyalı bir ailenin çift kişilikli kızı. Bir yanı kendine çok güvenir, bir o kadar da asosyaldir. Bu çift kişilik arasında gidip gelir.

Bengi İdil Uras (Buse) Kimdir?
Bengi İdil Uras Biyografi - Wikipedia


Bengi İdil Uras, Fox TV'de yayınlanan  Babam Sınıfta Kaldı dizisinde oynayan, daha önceden hiç profesyonel bir oyunculuk denemesi olmayan bir oyuncudur. Yeni bir oyuncu olmasına rağmen yetenekleri sayesinde kısa süre içerisinde kendisini sevdirmeyi ve popüler bir isim haline gelmeyi başarmıştır. Bengi İdil Uras hayatı, Bengi İdil Uras kaç yaşında ve Bengi İdil Uras nereli gibi sorular yoğun bir şekilde tarafımıza iletilmeye başlamış olduğundan sizlere güzel oyuncunun Vikipedi bilgilerini sunmaya karar verdik.

Sayfamızın devamından Bengi İdil Uras biyografi bilgileri ve resimleri yer almaktadır. Bengi İdil Uras doğum tarihi 16 Aralık 1989’dur. İstanbul şehrinde hayata merhaba diyen güzel oyuncu Haliç Üniversitesi mezunudur. Oyunculuk alanında uzun zaman eğitim almış olan Bengi Hanım 1.78 boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. Bengi İdil Uras'a yani dizideki adı ile Buse'ye ilk oyunculuk deneyimi olacak olan Babam Sınıfta Kaldı dizisinde başarılar dileriz.

   Bengi İdil Uras (Buse) Resimleri Fotoğrafları

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme