4 Eylül 2013 Çarşamba

Berk Oktay kimdir? Biyografisi Hayatı Nereli Kaç Yaşında - benim hala umudum var Hakan

Berk Oktay kimdir? Biyografisi Hayatı Nereli Kaç Yaşında - benim hala umudum var Hakan,berk oktay kimdir, berk oktay biyografisi, berk oktay resimleri, berk oktay hayatı, berk oktay kim, berk oktay kaç yaşında, berk oktay boyu, berk oktay sevgilisi, berk oktay kısaca hayatı, berk oktay oynadığı diziler, stra tv benim hala umudum var hakan kimdir Berk Oktay kimdir, Berk Oktay Biyografisi, Hayatı Nereli, Berk Oktay Boyu Kaç Yaşında, Berk Oktay sevgilisi Merve Saraçoğlu hakkında bilgiler bu sayfamızda...
 
Berk Oktay, 2000- 2006 yılları arasında modellik yaptı. 100'ün üzerinde defileye cıktı. Kariyerine 2004 yılının Haziran ayından sonra yurtdışında devam etti. Paris'e yerleşti ve Milano, Tokyo, Dubai, Moskova gibi şehirlerde D&G, Ferre, Gucci ve Prada gibi birçok markalarla çalıştı. Üniversite eğitimini tamamlamak için Türkiye'ye döndü ve 2007 yılının Şubat ayında Türker İnanoğlu’ndan aldığı teklifle Türvak’tan özel oyunculuk dersi alarak Erler Film ile sözleşmeyi imzaladı.

Berk Oktay Oynadığı Dizler;
Tatlı Bela Fadime dizisiyle tanındı.Ardından Akasya Durağı’nda yer aldı. Berk Oktay Daha sonra Kanal D’de yayınlanan ‘Arka Sokaklar’ dizisinde rol aldı. Arka sokaklar dizisinden ayrıldıktan sonra dizi kariyerine Atv’de yayınlanan alev alev dizisi ile devam ettti.

Yakışıklı oyuncu en son olarak da,  başrollerinde Gizem Karaca'nın da oynadığı Benim Hala Umudum Var dizisinde rol alarak Hakan karakterini canlandırmakta.

Berk Oktay,bir süredir Merve Şarapçıoğlu ile birlikte ve tweet kafaları karıştırdı. Berk Oktay sayfasına “Kadın dediğin her gerginlikte ağzına ayrılık lafını almayacak arkadaş… İşi laçkalaştırmayacak! Er kişinin yerini bilecek!” notunu düştü. Yakışıklı oyuncunun bu sözleri sevgilisi Şarapçıoğlu’na söyleyip söylemediği merak konusu oldu. Berk Oktay’ın ardından sevgilisi Merve Şarapçıoğlu da sayfasında “Dinime küfür eden Müslüman olsa” notunu yayınladı.

Berk Oktay, geçtiğimiz aylarda Merve Şarapçıoğlu ile ne zaman evleneceğini soran muhabirlere “Şimdilik düşünmüyoruz, daha çok erken” diyerek yanıt vermişti. Berk oktay kimdir ? Berk Oktay 28 Ekim 1982, Ankara doğumlu dizi oyuncusu ve mankendir.Berk Oktay 2000- 2006 yılları arasında modellik yaptı. 100′ün üzerinde defileye cıktı. Kariyerine 2004 yılının Haziran ayından sonra yurtdışında devam etti. Paris’e yerleşti ve Milano, Tokyo, Dubai, Moskova gibi şehirlerde D&G, Ferre, Gucci ve Prada gibi birçok markalarla çalıştı.

 
                                                Berk Oktay Resimleri

 
 


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme