9 Eylül 2013 Pazartesi

Berrak Tüzünataç Kimdir? nereli kaç yaşında - Muhteşem Yüzyıl Mihrünnisa

Berrak Tüzünataç Kimdir? nereli kaç yaşında resimleri, Muhteşem Yüzyıl Mihrünnisa kim, Berrak Tüzünataç babası kim, biyografisi, hayatı hakkında bilgi

Muhteşem Yüzyıl dizisine seksi oyuncu Berrak Tüzünataç da transfer oldu. Genç oyuncu, dizinin yeni sezonunda Barbaros Hayrettin Paşa'nın kızı Mihrünnisa karakterini canlandıracak.Mihrünnisa, Şehzade Mustafa ile aşk yaşayacak ve genç kız  takma isimle yazdığı şiirlerle Şehzade Mustafa’nın dikkatini çekecek. Hürrem Sultan ise ikisi arasında yaşanan yasak aşkı bir koz olarak kullanacak.

Berrak Tüzünataç Kimdir?
Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 tarihinde Yalova’da ailenin ilk çocuğu olarak doğmuştur. İlk okulu ve orta okulu Özel Yalova Öncü Kolejinde okumuştur. 1995 senesinde Koç Lisesi'ni kazanıp ailesiyle birlikte İstanbul'a taşındı. Liseyi Koç Özel Lisesi’nde okumuş, daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Berrak Tüzünataç'ın babası Yalova'da müteahitlik yapan Sefa Tüzünataç’dır. Naz adında bir kız kardeşi var. Berrak Tüzünataç, küçüklüğünde; kışları Yalova'da, yazları Yalova sayfiyesinin en eski sitelerinden Tuncelp'de yaşadılar.

Berrak Tüzünataç, 15 yaşına geldiğinde yani 1999 yılında,depreminin yaşandığı yıl, anne ve babası ayrılıyor. Yalova'da müteahhitlik yapan babasının yaptığı evlerden bazıları yıkılınca, baba 10 gün kadar hapis yatıyor. Berrak annesiyle birlikte İstanbul Caddebostan'a taşınıyor. Babası da İstanbul Etiler'de yaşamaya başlıyor.

2004 sonunda Yılmaz Erdoğan'ın da ders verdiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) atelyesine katıldı.

Berrak Tüzünataç Kariyeri
18 yaşındayken basında ilk olarak, futbolcu İlhan Mansız 'ın sevgilisi olarak tanınan Berrak hemen ardından Bodrum’daki Fuga Otellerinin ortağı Volkan Büyükhanlı ile yaşadığı olaylı ilişkiyle adını duyurmuştur. Fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül'ün bir fotoğraf çekimi sırasında, çekimi kenardan izleyen Berrak'ında resimlerini çekince şöhret basamaklarını tırmanmaya başlıyor. “Elele” dergisi dahil olmak üzere dört ayrı dergide kapak olmuştur.

Ardından Number 1 TV’de haber sunarak ekranlarla tanıştı. Sinem Kobal'la “Yetenek Avcısı” isimli programı sundu. 2005 senesinde Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler” filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım attı. Ardından “Beyza'nın Kadınları”nda boy gösteriyor. 2005 yılında adı Okan Bayülgen'le anılıyor. Daha sonra Kanal D’de yayınlanan “Ödünç Hayat “ dizide rol aldı. “Elveda Rumeli” adlı televizyon dizisinde Vahide karakterini canlandırdı. 2007 yılında oyuncu Nejat İşler il ebirliktelik yaşadı. Show TV’de yayınlanan “Bu Kalp Seni Unutur Mu” adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. 2009 yılında Zeki Demirkubuz'un yönettiği Kıskanmak'ta başrol oynaması hayatının dönüm noktalarından biri olur. “Ezel” dizisine Bade karekterini canlandırdıktan sonra  Son” dizisinde rol altı.

Ayrıca Serdar Ortaç’ın 2004 yapımı “Canıma Minnet” adlı klibinde oynadı.

Berrak Tüzünataç, son olarak ''Muhteşem Yüzyıl'' dizisine katılarak Şehzade Mustafa’nın yasak aşkı Mihrünnisa karakteri ile ekran karşısına geçiyor.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler : 
2005 - Organize İşler
2005 - Beyza’nın Kadınları
2005 - Ödünç Hayat
2007 - Affedilmeyen
2007 - Elveda Rumeli
2009 - Bu Kalp Seni Unutur mu?
2009 - Kıskanmak
2010 - Ejder Kapanı
2010 - Ezel
2011 - Bir Avuç Deniz
2012 - Son
2013 - Muhteşem Yüzyıl 
  Berrak Tüzünataç Yeni Resimleri İçin Tıklayın!!!Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme