16 Eylül 2013 Pazartesi

Birkan Sokullu (Şehzade Mustafa) Kimdir? Biyografi Nereli - Kanal D Fatih Dizisi


Kanal D Fatih Dizisi Birkan Sokullu Kimdir? Gerçek Adı Ne, Fatih Dizisindeki Şehzade Mustafa Kimdir? Biyografi Nereli Kaç Yaşında vikipedi, Birkan Sokullu Biyografisi Wikipedia Bilgileri

Değerli Birkan Sokullu hayranları, Fatih dizisinde Fatih Sultan Mehmet'in en sevdiği oğlu olan Şehzade Mustafa'yı Birkan Sokullu canlandıracak. Hayranları tarafından sevilen oyuncu Birkan Sokullu kimdir? nereli, kaç yaşında, biyografi, sevgilsi, boyu kilosu kaç gibi gelen bir çok wikipedia biyografi sorularının cevapları ile Birkan Sokullu resimlerininde yer aldığı biyografi yazımız başlıyor.


Birkan Sokullu Biyografi - Birkan Sokullu Kimdir? 
Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.Aslı Enver ile evli.Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığını bitirmiştir. 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü’nü bitirdi. 5 yıl önce Öner Evez ile tanıştıktan sonra profesyonel olarak modellik ve fotomodellik yapmaya başladı. Ayrıca 2003 yılında, ‘Best Model Of Turkey’de 3.lük derecesi var, kariyerini oyunculuk üzerine kurmayı hedefliyor ve Dolunay Soysert’ten oyunculuk üzerine dersler alıyor. Elif dizisinde Mustafa karakterini canlandırmıştı.

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum Tarihi: 06 Ekim 1985

10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü’nü bitirdi. 5 yıl önce Öner Evez ile tanıştıktan sonra profesyonel olarak modellik ve fotomodellik yapmaya başladı. Ayrıca 2003 yılında, ‘Best Model Of Turkey’de 3.lük derecesi var, kariyerini oyunculuk üzerine kurmayı hedefliyor ve Dolunay Soysert’ten oyunculuk üzerine dersler alıyor. Elif dizisinde Mustafa karakterini canlandırdı. En son, geçtiğimiz yıllarda Kanal D’de yayınlanan Küçük Sırlar adlı gençlik dizisinde oynadı.
Şu anda ise yine Kanal D kanalının yeni dizisi Fatih DizisindeŞehzade Mustafa karakterini canlandırıyor.


Oynadığı Diziler;
Fatih                     Şehzade Mustafa - 2013
Küçük Sırlar         (Oyuncu) 2010
Elif (Oyuncu)         Mustafa-Ahmet’in şoförü 2008
Küçük Kadınlar    (Oyuncu) Ayaz 2008
Melekler Korusun (Oyuncu) Levent 2008

                Birkan Sokullu Resimleri 


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme