24 Eylül 2013 Salı

Çağlar Ertuğrul (Sinan) Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında Fotoğrafları - Benim İçin Üzülme

Çağlar Ertuğrul Kimdir, Çağlar Ertuğrul Biyografisi, Çağlar Ertuğrul Nereli Kaç Yaşında, Çağlar Ertuğrul Hayatı, Benim İçin Üzülme Sinan Kim, Sinan Gerçek Adı Çağlar Ertuğrul Boyu Kiosu Vikipedi Fotoğrafları Sevgilisi Kim? Hakkında Bilgi

Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü'nden mezun olan Çağlar Ertuğrul 25 yaşında yani 05.11.1987 yılında dünyaya gelen 1.88 boyunda 80 kg olan başarılı oyuncu yakışıklığıya genç kızları kendine hayran bıraktıyor. Yakışıklı oyuncu Koç Üniversitesinde Makina Mühendisliği eğitimini tamamladıktan sonra 35 Buçuk Sanat Evinden oyunculuk eğitimi aldı.

Spor yapmayı sevdiğini belirten yakışıklı oyuncu basketbol, futbol, tenis ve voleybol ile yakından ilgileniyor. Aynı zamanda İngilizce ve Almanyayı kendi anadiliymiş gibi konuşabiliyor. Kestane rengi saçları ve yeşil gözleri ile, genç kızların yeni idolü olmaya hazırlanan Çağlar Ertuğrul, Koç Üniversitesi, makina Mühendisliği bölümünden mezun.

Aynı zamanda, Akademi 35 Buçuk Sanat Evinden oyunculuk eğitimi var Mesleği oyunculuk Spor yapmayı çok seven genç oyuncu, Basketbol, Tenis, Futbol, Voleybol ile ilgileniyor Çok iyi derecede İngilizce ve iyi derecede Almanca BiliyorAyakkabı numarası 45 Kıyafet bedeni ile dikkat çekiyor. Daha önce tiyatro oyunlarında rol almıştır. Birçok reklam filminde rol almıştır. Şimdilerde ise Atv ekranlarında yayınlanacak olan Mahsun Kırmızıgülün yönetmenliği yaptığı Benim İçin Üzülme dizisinde başrol rolünde oynadı.

Çağlar Ertuğrul Biyografisi!


Çağlar Ertuğrulun Rol Aldığı Reklam Filmleri:
Rocco Sıkı Sakız Pınar Krem Peyniri Turkcell

Çağlar Ertuğtulun Rol Aldığı Tiyatro Oyunları:
Romeo ve Juliet Kaos Teorilerispan

Doğum Tarihi: 05/11/1987

Boy & Kilo : 188 / 80

Beden : Large

Ayak : 45

Saç & Göz & Ten : Kestane – Yeşil – Buğday

Meslek : Oyuncu

Okul & İşyeri : Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği , Akademi 35 Buçuk Sanat Evi

Özel Uğraş & Yetenekler: Basketbol , Tenis , Snowboard , Windsurf , Futbol , Voleybol

Ehliyet: A2 + B Ehliyet

Yabancı Dil : İngilizce ( Çok iyi ) , Almanca ( İyi )

Reklam : Rocco Sıkısakız Reklamı , Pınar Krem Peyniri , Turkcell

Tiyatro : “Romeo ve Juliet “ , “Yobaz” , “Kaos Teorileri”


                Çağlar Ertuğrul Resimleri

 


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme