14 Eylül 2013 Cumartesi

Çağrı Çıtanak (Kaan) Kimdir? Biyografi Nereli Kaç Yaşında Hakkında Bilgi - Babam Sınıfta Kaldı


Çağrı Çıtanak (Kaan) Kimdir, Çağrı Çıtanak Biyografi Nereli, Kaç Yaşında, Babam Sınıfta Kaldı Kaan Kim, Kaan gerçek adı ne, Çağrı Çıtanak Sevgilisi, Yağmur'un sevgilsi Kağan Biyografisi, Hayatı Resimleri Kariyeri Hakkında Bilgi  

Babam Sınıfta Kaldı Dizisi Kaan Karakteri;
Kaan İzmirli orta zengin bir ailenin çocuğu üstelik hiçbir kızın reddedemeyeceği kadar da yakışıklı. Şimdilerde Yağmur’un sınıf arkadaşı ve sevgili adayı. Ama Kaan için ters giden bir şeyler var. Hiç reddedilmemiş bir çocuk Yağmur tarafından tersleniyor. Kaan bilmese de Erman ondan hiç hoşlanmıyor ve ilişkilerini de onaylamıyor.

 

 

Çağrı Çıtanak Biyografi

Fox tv televizyonunda gençlerin çok sevdiği Babam Sınıfta Kaldı dizisinde Kaan Aral karakterini canlandıran Çağrı Çıtanak, dizideki gösterdiği başarılı performansı ile isminden sıkça söz ettirmeye başladı. Hayranları tarafından Çağrı Çıtanak kimdir, Çağrı Çıtanak nereli, Çağrı Çıtanak kaç yaşında, Çağrı Çıtanak vikipedia veya Babam Sınıfta Kaldı dizisindeki Kaan (Kağan) gerçek adı ne, hayatı hakkında bilgilere ulaşmak için pek çok soru ile karşılaştık. Nedirkimdirbilgilen.com olarak Çağrı Çıtanak (Kaan) hayranlarının sorularını cevapsız bırakmamak için Çağrı Çıtanak’ın biyografisini sizlerle paylaşıyoruz.

Çağrı Çıtanak Kimdir?

Çağrı Çıtanak, başarılı reklam ve dizi oyuncusudur. 1990 Hatay doğumlu genç oyuncu 23 yaşındadır. Ünlü oyuncu ekranlara ilk defa Ülker hanım eller reklamıyla tanışmıştır. Şu anda ise babam sınıfta kaldı dizisinde Kaan Aral rolünü canlandırmaktadır. İyi bir aile yapısından gelmesi espri anlayışının gelişmesine katkı sağlamıştır. İyi bir müzik dinleyicisi olup Gitar çalmayı sevmektedir.

Çağrı Çıtanak Rol Aldığı Diziler;

Babam Sınıfta Kaldı 2013
Benim İçin Üzülme 2013
Kayıp Şehir 2012
Suskunlar 2012
Bizim yenge 2011
Mazi Kalbimde Yaradır 2011
Kavak yelleri 2011
Küçük Sırlar 2010
Asi 2008
    Çağrı Çıtanak Resimleri Fotoğrafları
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme