26 Eylül 2013 Perşembe

Candice Swanepoel Kimdir? (Victoria's Secret Meleği)


Victoria's Secret MeleğiCandice Swanepoel Kimdir? Biyografi Boyu Kaç Yaşında Resimleri...
Bu gün size Victoria's Secret meleği dünyaca ünlü ve güzeller güzeli, aynı zamanda seksi Güney Afrikalı model ve manken Candice Swanepoel Kimdir, Candice Swanepoel Wikipedia Biyografisi, Candice Swanepoel'in Boyu Kaç Yaşında, Candice Swanepoel Sevgilisi Kim, Candice Swanepoel Fotoğrafları ile Candice Swanepoel Resimlerinin içinde yer aldığı biyografi yazımızı yayınlıyoruz.

Candice Swanepoel Kimdir?
Candice Swanepoel, 1988 yılında Güney Afrika’nın KwaZulu-Natal ilinin Mooi River kasabasında dünyaya geldi. Swanepoel henüz 15 yaşında iken bit pazarında keşfedildi. Sandice Swanepoel, pek çok reklamda ve moda çekiminde modellik yaptı. Ekim 2005'te Vogue dergisinin Yunanistan sürümüne kapak oldu. Modellik kariyerinde hızla yükselen Candice Swanepoel, pek çok reklamda ve moda çekiminde modellik yaptı.

candice-swanepoel-fotograflari
2007 ve 2008 yıllarında Victoria's Secret moda şovlarında podyuma çıkan model, diğer birçok moda şovunda da görev yaptı. Zeki Triko 2010 yaz mayo kataloğu çekimlerinde de modellik yapmıştır.Türkiye de bir gazlı içecek reklamında oynamıştır. 2006 yılından beri brezilyalı model Hermann Nicoli ile çıkmaktadır.Sosyal medya hesabı @angelcandices 3.7 milyontakipçisi vardır.

Candice Swanepoel hakkında...

Victoria's Secret'ın meleği Candice Swanepoel, son röportajında "Çocukken hep hayal kurardım. Büyüyünce de bu değişmedi. Şu an dünyada bu kadar ünlüysem, hayallerim sayesinde" dedi.

Candice Swanepoel Resimleri;

 
   
 
  
 
  
      
 
  
 
   

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme