27 Eylül 2013 Cuma

Demi Lovato Kimdir? Hayatı, Nereli, Kaç Yaşında, Resimleri


Şimdiki biyografi ünlümüz yine dünyaca ünlü beş parmağında beş marifet olan, şarkıcı, manken, müzisyen, söz yazarı, dansçı, yönetmen mesleklerini yapan Demi Lovato Kimdir, Demi Lovato Hayatı, Demi Lovato Nereli, Türk mü?, Gagavuz Türk'ü Demi Lovato Kaç Yaşında, Demi Lovato Resimlerinin yer alacağı Demi Lovato hakkında bilgileri barındıran yazımız detayları altta.

Demi Lovato’nun gerçek adı nedir? Demi Lovato ismi ile bilinen sanatçının gerçek adı Demetria Devonne Lovato’dur.
Demi Lovato ne zaman doğdu? Demi Lovato hangi gün doğdu sorusunun cevabı 20 Ağustos 1992’dir. Demi Lovato’nun ailesi İspanyol, İrlandalı ve İtalyan karışımı olarak bilinse de, Demi Lovato kökeninin Gagavuz Türkü olduğunu hiç bir zaman inkar etmemiştir.
Demi Lovato’nun kardeşleri iki tanedir. İki kardeşi de kızdır. Demi Lovato’nun büyük kardeşinin adı Dallas’tır. Dallas da hem oyuncu hem de şarkıcıdır ve Demi’den beş yaş büyüktür. Demi Lovato’nun küçük kardeşinin adı ise Madison’dır. Demi’den tam 10 yaş küçüktür.
Demi Lovato’nun annesinin adı Diana Hart’tır. Dallas Cowboys isimli bir Amerikan futbol takımının amigosu aynı zamanda bir ses sanatçısıdır.

Demi Lovato’nun babasının adı Patrick’tir. 1994 yılında Diana Hart’tan ayrılıp New Mexico kentine gitmiştir. Bazı sağlık sorunları olan Patrick, Demi’yi çok az görebilmiştir. En son 2004’te babasını gören genç yıldız 2008 yılında sürpriz bir ziyaretle onu ziyaret etmiş, duygusal anlar yaşanmıştır.

Demi Lovato’nun burcu nedir? Demi Lovato hangi burç sorusunun cevabı aslandır.
Demi Lovato nerelidir? Demi Lovato Amerika’nın New Mexico’ya bağlı Albuquerque kentinde doğmuştur.
Demi Lovato’nun boyu kaçtır? Demi Lovato 1,61 m. uzunluğundadır.
Demi Lovato hangi okula gitti? Demi Lovato’nun okul hayatı şu şekilde geçmiştir. Sanatçı ilkokulu Grapevine-Collyville’de, ortaokulu Cross Timbers’ta okumuştur. Ortaokul yıllarında üç yıl koro sınıfına devam etmiştir. Günümüzde ise Demi Lovato kariyerinden dolayı evde özel ders almaktadır.

Demi Lovato’nun ilk oyunculuk denemesihenüz altı yaşındayken olmuştur. Demi Lovato’nun ilk dizisi Barney ve Arkadaşları serisinde sürekli oynadığı Angela karakteridir.
Demi Lovato’nun en iyi arkadaşı kimdir?
Demi Lovato’nun Barney ve Arkadaşları çocuk programında tanıştığı Selena Gomez en iyi arkadaşıdır.
  Barney ve Arkadaşları dizisinden sonra Demi Lovato şarkıcılık kariyerine devam etmiş bu arada Prison Break gibi dizilerde misafir oyuncu olarak rol almıştır. Sanatçı kariyerindeki ilk önemli rolü 2007 yılının Ocak ayında Disney Channel’da yayınlanan “Zil Çalınca” dizisinde oynamıştır. Burada Charlotte Adams karakterini canlandırmıştır.
Demi Lovato’nun oynadığı diziler bu başarılı performanstan sonra önemli bir artış göstermiştir. 2008 yılının Eylül ayında “Welcome to Mollywood” dizisinde oynamaya başlamıştır. Ardından Demi Lovato Mitchie Torres ismi ile bir Disney Channel yapımında rol almıştır. Selena Gomez ile birlikte Demi Lovato “Prenses Koruma Programı” filminde oynamıştır.

Demi Lovato’nun hoşlandığı şeyleri şöyle özetleyebiliriz. Başarılı oyuncu; beste yapmayı, şarkı söylemeyi, gitar ve piyano çalmayı sevmektedir.
          emi Lovato Fotoğrafları Resimleri


 
 

 

 
 
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme