30 Eylül 2013 Pazartesi

Ebru Şancı Kimdir? Hayatı Biyografisi Resimleri Fotoğrafları Hakkında Bilgi

İlk olarak Libya’nın lideri Kaddafi’nin oğluyla yaşadığı aşk ile gündeme düşen ve aslında bu şekilde ünlü olan Ebru Şancı kimdir nasıl bir insandır, Ebru Şancı hayatı nasıldır, Ebru Şancı'nın biyografisi ve en güzel Ebru Şancı resimleri veya Ebru Şancı fotoğraflarının da yer aldığı Ebru Şancı hakkında bilgiler içeren bu sayfayı oluşturduk.

Ebru Şancı'ya insanlar ilk bakışta; açık saçık giyim tarzı ve çok ama çok rahat konuşma üslubu nedeniyle oluşan önyargılar sebebi ile biraz farklı bir gözle görüyorlar.Bir kaç programını setretme fırsatım oldu ve benim fikirlerim olumlu şekilde değişti. Bence saf kalpli ve dobra bir kız. Birazda yurt dışında yaşamasının etkisi ile ve gördüğüm kadarıyla gerçekten hiperaktif bir kişilik olmasıyla, bizim magazinde olumsuz önyargılarla eleştirilen Ebru Şancı oluveriyor. Gerçekten ünlüler arasında pek çoğundan çok daha düzgün bir insan olduğu kanaatindeyim şahsen.En azından sahte değil çok samimi biri...

Ebru Şancı Kimdir?
Ekranların başarılı oyuncu ve güzel modellerinden biri olan Ebru Şancı, 31 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da doğdu.Şu anda (2013'de) 30 yaşında olan Ebru Şancı'nın boyu; 1,81 cm.dir.

Yağmurdan Kaçarken dizisindeki rolüyle magazin dünyasına ve televizyon dünyasına damgasını vurdu.

Magazin dünyasında çok bahsedilen mankenlerden biri olan Ebru Şancı’nın ismi, İdo Tatlıses, Fernando Muslera gibi isimlerle de anılmıştır. Fakat Ebru Şancı yaptığı açıklamaya göre İdo Tatlıses ve Fernando Muslera ile sadece arkadaş olduğunu belirtti.

Newyork Üniversitesi Oyunculuk ve Drama bölümünden mezun olan Ebru Şancı, FHM Türkiye magazin dergisinde Türkiye’nin en seksi 100 kadını arasında yer almayı başarmıştır.

Ebru Şancı'nın göz rengi; yeşildir, saç rengi de, kahverengidir.
Ebru Şancı vücut ölçüleri: 91-62-91 ve Ebru Şancı’nın ayakkabı numarası ise 39′dur
        Ebru Şancı Resimleri İçin Buraya Tıklayın!
http://www.nedirkimdirbilgilen.com/2013/09/ebru-sanc-resimleri-ebru-sanc.

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme