19 Eylül 2013 Perşembe

Erkek Güzeli Caner Tanrıverdi Kimdir? Vikipedi Biyografi


“Best Model Türkiye Manhunt 1.si ”  Türkiye’nin en yakışıklı erkeği seçilen yani erkek güzeli Caner Tanrıverdi caner tanrıverdi miss turkey birincisi, ülkemizi Kasım ayında Çin’de “Manhunt International” yani Dünya nın en yakışıklı erkeği yarışmasında temsil edecek.

En yakışıklı erkek birinciliği Ödülünü survivorda yarışan ırmak atuk ve ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil taktı. Daha önce ülkemize birincilik ödülünü Tolgahan Sayışman getirmişti.

Canerin resmi twitter adresi ; https://twitter.com/CanerTanrverdi1
 
Caner Tanrıverdi Kimdir?  Caner Tanrıverdi Biyografi!
Öncelikle seni Best Model of Turkey 2012 Türkiye 5.cisi (Best Gentleman) olarak tanıdık. Yarışmadan önce modellikle ilgileniyor muydun?
Hayır.
Modellik serüvenim bir arkadaşımın benim yerime Best Model formunu doldurup yarışmaya başvurması ile başladı.
Caner Tanrıverdi kimdir? Bize biraz kendinden bahseder misin?
Caner aslında çocukluk yıllarından beri tutku ile spor yapan, biraz hiperaktif birazda sert mizaçlı biri. Aslen Bursalı ‘yım. Çocukluk yıllarım orada geçti. Şuan Karabük Üniversitesi ‘nde okuyorum ve son sınıf öğrencisiyim. Bir dönem profesyonel futbol oynadım. Bir dönem profesyonel futbolcu olduğun için yarışmaya hazırlanmak zor olmasa gerek…
Yaşam tarzım spor ile çok iç içe olduğu için ekstra çaba harcadığımı söyleyemem ama elbette ki prestijli bir yarışma olduğunun bilincinde titizlikle ilerledim.
Peki, yarışmaya hazırlanırken bir günün nasıl geçiyordu?
Artık nerdeyse her günüm bir diğerinin aynısıydı. Sadece okul ve spor salonu arasında mekik dokudum diyebilirim.
Senin için yarışmadan sonra neler değişti?
Yarışmanın öyle bir ambiyansı var ki aslında o ortama girdiğin andan itibaren sihrini gösterdi ve ben Best Model 5.si seçildikten sonra bir çok ünlü modacıdan ve çok klasik gelebilir ama bir çok yapımcıdan projeleriyle ilgili teklifler aldım. Gerçekten yarışmadan aldığınız derece başarınızı ve sektörde yer edinmenizi bu denli etkiliyor mu? Öncelikle 1000 kişi arasından Türkiye’nin en iyi 5 mankeni arasına girmek zaten modacı ve yapımcıların dikkatini çekmek için iyi bir başlangıç. Sonrasında da sektörde sizi yetiştirecek ve doğru bir yol çizmenizi sağlayacak bir ekip ile çalışıyorsanız zaten başarı kaçınılmaz bir hal alıyor. Menajerlerimin bu konuda donanımlı olduklarına inanıyorum.
Best Model moda ve tv starlığı için bir basamak mı, bu konuda ne düşünüyorsun?
Tartışmasız öyle…
Yarışmanın 25 yıllık geçmişine bakıldığında dizi , sinema ve modellik sektöründe geçerliliği olan bütün isimler Best Model ünvanına sahip. Ben de yarışmadan aldığım bu unvan ile bir çok ünlü modacının defilesinde yer alma şansı buldum ve önümüzdeki sezon için de tv dünyasında yer alacağımın müjdesini de buradan verebilirim.
Hangi defilelerde yer aldın, kimlerle çalıştın?
İki sezondur İstanbul Fashion Week ‘te Hakan Akkaya’ nın modeli olarak podyuma çıktım. Yakın bir tarihte Karadeniz Fashion Week’ te yine podyumda olacağım.
Önümüzdeki sezon hangi tv projesinde olduğundan bahsedersek?
Yeni sezonda gençlik komedi tarzında bir dizi projesi ile görüşmeler yapmaktayız. Senaryoyu çok beğendim. Görüşmeler olumlu olup imzalar atıldığında yaz aylarında oyuncu koçu ile beraber diziye hazırlık için sıkı bir kampa gireceğim.
Yer alacağın projelere kendin mi karar veriyorsun?
Hayır. Projelerin değerlendirilmesi ve kariyer planlamam anlamında kararları menajerlerim Emrah Yıldız ve Neriman Sil ile ortak olarak yürütüyoruz.
İleride kendini nerede görmek istiyorsun, hayalin ne?
İyi bir model olmanın yanı sıra oyunculuk anlamında başarılı ve çizgisini bozmayan kaliteli yapımlarda başrolde olmak istiyorum.

                                   Caner Tanrıverdi Resimleri


 
 
 
 
 
 


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme