19 Eylül 2013 Perşembe

Gamze Karaman Kimdir? Biyografi Vikipedi Nereli Resimleri Hakkında Bilgi


Gamze Karaman Kimdir, Biyografi , Nereli Resimleri,Harem Abide Sultan Gerçek Adı, Abide Sultan Kim, Gamze Karaman kim,Gamze Karaman Biyografi,Gamze Karaman Vikipedi, Kızım Nerde Ebru kim,Kızım Nerede Ebru Gerçek Adı, hastalığı ne,Kızım Nerede Ebru Karakteri, gamze karaman abide sultan Gamze Karaman Boyu, Gamze Karaman Boy kilo Hakkında Bilgi

Gamze Karaman Kimdir biyografi sayfamızda, Harem dizisinin başarılı oyuncusu Gamze Karaman hayatı hakkında bilgiler derledik siz kullanıcılarımız için. Bu sayfadan Gamze Karaman ile ilgili bütün bilgilere ve resimlerine ulaşabilirsiniz.

Gamze Karaman kimdir? Biyografisi
Gamze Karaman, 16 Ekim 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Spor Akademisini okudu ve mezun oldu. Miss Model of Turkey yarışmasında birinci olarak ün kazanmaya başladı ardından Dünya Güzellik Yarışmasın da ikinci olduktan sonra herkesin tanıdığı biri haline geldi.
 
Gamze Karaman 16 Ekim 1982 Doğumlu. Gamze Karaman 29 yaşında.

Gamze Karamanın Burcu Terazi

Gamze Karamanın Boyu 1.72 cm. Gamze Karaman 60 kilo.

Gamze Karaman Twitter Adresi : twitter.com/gamzekaraman

Miss Model of Turkey  yarışmasında Türkiye Güzeli, Dünya Güzellik Yarışmasında da Dünya 2. Güzeli Seçilen Gamze Karaman, Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Mezunu. Hentbolu Çok sevdiği için, 10 yıl hentbol oynamış. Aslında tek ideali spor siperliği yapmak  olan Gamze Karaman, Spro spikeri olamayınc, bu hayalinden vazgeçmiş.

Onun yerine oyuncvu olmaya karar vermiş ve Ayla Algan, Haldun Dormen ve MED Yapım’dan ders almış.  Aslı İslamoğlu Menejerlik şirketi ile çalışıyor.

Gamze Karaman Dizileri ve Filmleri
* Çılgın Dersane
* O Noktası
* Aman Annem Görmesin
* Kızım Nerde Dizisinde Ebru
* Harem Dizisi Abide Sultan


Gamze Karaman hangi programı sunuyor ve sunacak?


En son Harem dizisinde oynayan Gamze Karaman ekranlara geri döndü.
Show Kulüp Gamze Karaman'ın sunumu ile hafta sonları Show TV ekranlarında magazin severler ile buluşan Özge Ulusoy 'Heyecanlı' adlı magazin programını sundu.Şu anda TV 8 de Aramızda Kalsın Programını sunuyor.

      
Aramızda Kalmasın programının sunucusu oyuncu Gamze Karaman, kendisiyle ilgili şoke eden bir sırrı açıkladı.Meme kanserinin konuşulduğu programda, erken teşhisin öneminden bahsedilirken Karaman 17 yaşındayken yaşadığı talihsizliği anlattı.

 Gamze Karaman Resimleri - Gamze Karaman Fotoğrafları
 
 
 
 
 
 
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme