16 Eylül 2013 Pazartesi

Gamze Özçelik (Çiçek Hatun) Kimdir? Biyografi Resimleri - Fatih Dizisi


Kanal D Fatih Dizisi Çiçek Hatun gerçek adı Gamze Özçelik Kimdir? Biyografi Kaç Yaşında, Arka Aokaklar Gamze Özçelik Hayatı Kariyeri Wikipedia Resimleri Hakkında Bilgi

Gamze Özçelik Kimdir? Gamze Özçelik Biyografi


Gamze Özçelik, 26 Şubat 1982 de İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Maltepe Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı. 1999’da katıldığı Elite Model Look yarışmasında 4. oldu. Bu yarışmadan bir sene sonra katıldığı Kanal D güzellik yarışmasında da 2. seçilen Özçelik, yarışmanın ardından aldığı teklifleri değerlendirdi ve oyunculuğa ağırlık verdi. Hayır defileleri dışında modellik ve mankenlik faaliyetlerinde bulunmadı.

İlk olarak 1998 yılında, Eyvah Kızım Büyüdü adlı yapımla T.V. dizilerine adım atan oyuncu, Cinler ve Periler, Tatlı Hayat, Serseri gibi T.V. yapımları ile kariyerine devam etti. 2004 yılında, Hırsız Var adlı ilk sinema yapımında oynadı. Bu filmde Haluk Bilginer, Mehmet Ali Erbil gibi deneyimli oyuncularla çalışma fırsatı yakaladı.

2005 yılında, cep telefonu ile çekilen ve genç oyuncunun özel görüntülerinin bulunduğu bir video internette dolaşmaya başladı. Bu durumdan rahatsız olan oyuncu mahkemeye başvurdu ve yapılan incelemede görüntülerin tecavüz sonucunda, oyuncunun isteği dışında çekildiği anlaşılınca zanlı Gökhan Demirkol 8 yıl hapse mahkum oldu.
  Gamze Özçelik Resimleri İçin Tıklayınız!!!
Seni Seviyorum adlı tiyatro oyununda başarılı bir performans gösterdikten sonra, 2006 yılında çekimine başlanan ve halen devam eden Arka Sokaklar adlı polisiye- macera dizisinde, başrollerden birisini canlandırdı. T.V. için çekilen Buzda Dans adlı program serisinin sunuculuğunu da üstlenen genç oyuncu, Popstar, Türkstar, Altın Kelebek Ödülleri gibi pek çok T.V. programının sunuculuğunu da üstlendi. 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Uğur Pektaş ile dünya evine girdi ve 2013 yılında boşandı.Şu anda yeni sevgilisi Mert Öcal ile birlikte...

Oynadığı Filmler

2004 Hırsız Var

Oynadığı Diziler
2013   FaTih (Çiçek Hatun)
2006-2013 Arka Sokaklar 
2005 Savcının Karısı 
2005 Düşler ve Gerçekler
2003 Serseri 
2001 Tatlı Hayat 
2001 Cinler ve Periler 
1998 Eyvah Kızım Büyüdü

Sunduğu Programlar

Zirvedekiler...
Number One Tv Ana Haber...
Popstar...
Turkstar...
Buzda Dans...

Tiyatro Oyunları

2006 Seni Seviyorum 
    Gamze Özçelik Resimleri İçin Tıklayınız!!!

 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme