25 Eylül 2013 Çarşamba

Gizem Hatipoğlu Kimdir? Biyografisi Kaç Yaşında Nereli Resimleri

Gizem Hatipoğlu Kimdir, Gizem Hatipoğlu Biyografisi, Gizem Hatipoğlu Kaç Yaşında Nereli, Gizem Hatipoğlu Resimleri, Gizem Hatipoğlu Wikipedi

Gizem Hatipoğlu Kimdir?

Gizem Hatipoğlu var mısın yok musun yarışması sayesinde popüler olmuş, güzelliğiyle herkesi büyüleyen isimlerden birisidir. Gizem Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli soruları güzel bayanın her şey yolunda merkez adlı dizi de rol alacak olmasından dolayı sorulmaktadır. Alçak gönüllü, sempatik ve güzel görünümü ile herkesi büyüleyen Gizem Hatipoğlu’nun her şey yolunda merkez dizisinde alacağı rol oyunculuk hayatına ilk adım atışı olacak. Daha önceden hiçbir projede yer almamasından dolayı oyunculuğu hakkında yorum yapamıyoruz ancak kendisinin bu işin altından başarıyla çıkacağını düşünmekteyiz.

Gizem Hatipoğlu Kimdir?
Gizem Hatipoğlu doğum tarihi 1984’tür. İstanbul ilinde doğan Gizem Hanım var mısın yok musun yarışmasında tanışmış olduğu Hakan Hatipoğlu ile evlidir. Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmasına rağmen mesleğini yapmak yerine oyuncu olmayı tercih etmiştir. Hakan Hatipoğlu ile 24 Temmuz 2011′de dünya evine girdi. Güzel bayana oyunculuk yaşamında başarılar dileriz.

                  Gizem Hatipoğlu Resimleri


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme