25 Eylül 2013 Çarşamba

Gürbey İleri (Şehzade Mehmet) Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi Kim Resimleri - Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Şehzade Mehmet rolündeki Gürbey İleri Kimdir Gerçek Adı Nedir, Gürbey İleri Biyografisi, Gürbey İleri Nereli, Gürbey İleri Kaç Yaşında, Boyu Kaç, Gürbey İleri Sevgilisi Kim, Gürbey İleri Resimleri, Gürbey İleri Vikipedi

Gürbey İleri Kimdir?
Gürbey İleri (d.1988 İstanbul) Türk dizi oyuncusu. Gürbey İleri 13 Şubat 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Gürbey İleri Arka Sıradakiler dizisindeki Kerem rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir. 2008 yılında “Ayakta Kal” filminde Berkinin arkadaşı rolünde oynamıştır. Kalbim Seni Seçti isimli dizide de rol alan Gürbey İleri şu an Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mehmet rolünü canlandırıyor.

Gürbey İleri Kaç Yaşında;
13 Şubat 1988 İstanbul doğumlu olan Gürbey İleri, 24 yaşında.
Gürbey İleri Boyu   : 1.85 cm,
Gürbey İleri Kilosu : 74 kg.


Gürbey İleri Biyografisi ve Kariyeri;
10 yıl basketbol aynadıktan sonra, basketbolu bırakan ve oyunculuğa başlayan Gürbey İleri, Kalbim Seni Seçti(2011) ve Arka Sıradakiler (2007-2009) Dizilerinde rol aldı.. 2008 Yılında ise Ayakta Kal isimli sinema filminde rol aladı.. İlk oyunculuk deneyimini Akademi Kenterde yaşayan genç oyuncu, kameraları ve oyuncuşuğu sevdiğini söylüyor. Yaptığı işte en iyi okmayı hedeflediğini de sözlerine ekliyor.

              Gürbey İleri En Güzel Resimleri 
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme