27 Eylül 2013 Cuma

Harry Styles Kimdir? Hayatı Biyografisi Nereli Kaç Yaşında - Taylor Swift

Sevgili Harry Styles fanları için hazırladığımız bu sayfamızda genç kızların sevgilisi aynı zamanda Taylor Swift'in de sevgilsi olan yakışıklı Harry Styles Kimdir, Harry Styles'ın Hayatı, Biyografisi, Harry Styles Nereli Kaç Yaşında, Harry Styles'ın Sevgilisi Kim ve Harry Styles hakkında her türlü bilginin yer aldığı biografi yazımız ve Harry Styles'ın en yeni resimleri yer almaktadır.

Harry Styles Kimdir?

Harry Styles’in gerçek adı nedir? Harry Styles ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Harold Edward Styles’tir.

Harry Styles’in takma adı nedir? Harry Styles sevenleri tarafından farklı takma isimlerle çağırılır. Bu isimlerden bazıları Hazza, Curly, Harry ve Haz gibidir. Ayrıca grup içerisinde en çapkın üye olarak tanımlanır.

Harry Styles, Harry Styles kısaca İngiliz şarkıcıdır. Sanatçı “One Direction” isimli ünlü pop müzik grubunun üyesidir.

Harry Styles doğum tarihi nedir? Harry Styles 1994 yılında doğmuş genç bir oyuncudur. Harry Styles’in doğum tarihi 1 Şubat 1994’tür.

Harry Styles’in dini nedir? Harry Styles’in babası Yahudi, annesi Katolik Hristiyan’dır. Harry Styles ise bir Katolik Hristiyan olarak yetişmiştir.

Harry Styles nerelidir? Harry Styles bir İngilizdir. İngiltere’nin Cheshire kentinde doğmuştur.

Harry Styles hangi okulda okudu? Harry Styles doğduğu kentte yer alan Holmes Chapel Sanat Okulu’nda okumuştur.

Harry Styles’in burcu nedir? Harry Styles’in burcu kovadır.

Harry Styles’in babası kimdir? Harry Styles’in babasının adı Des Styles’tir.

Harry Styles’in annesinin adı nedir? Harry Styles’in annesi Anne Cox’tur. Harry Styles’in annesi ve babası o henüz yedi yaşındayken ayrılmışlardır. Anne Cox, Des Stayles’ten ayrıldıktan sonra Robin Twist ile evlenmiştir.

Harry Styles evli mi? Harry Styles henüz evli değildir. Ünlü şarkıcının ismi ünlü olduktan sonra ilk olarak “One Direction” grup üyelerinden diğeri Louis Tomlinson ile duyulmuş ancak bu sadece bir dedikodu olarak kalmıştır. İngiliz televizyon sunucusu Caroline Flack ve Amerikalı şarkıcı Taylor Swift gibi ünlülerle ismi anılan Harry Styles son olarak bir model olan Kara Rose Marshall ile alışveriş yaparken görüntülenmiştir.

Harry Styles’in kardeşi kimdir? adı nedir? Harry Styles’in Gemma Styles adında kendisinden büyük bir kız kardeşi vardır. Ayrıca başarılı şarkıcının Mike isminde üvey erkek kardeşi vardır.

                     Harry Styles  Resimleri
 
 
 
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme