18 Eylül 2013 Çarşamba

Hürrem Sultan Kıyafetleri (En Yeni Muhteşem Yüzyıl) Modelleri


Muhteşem Yüzyıl'ın en güzel karekteri MUHTEŞEM Hürrem Sultan Kıyafet modelleri.


Muhteşem Yüzyıl dizi televizyon dünyasının en popüler dizisi olduğu şüphesiz.Dizi yayınlandığı günden bugüne kadar dizideki her şey günlük hayatta moda olarak kendisini gösterebiliyor.Muhteşem Yüzyıl dizisi ve Hüreem Sultan pek çok ülkede ilgi ile takip ediliyor ve milyonlarca insan tarafından seyrediliyor.hal böyle olunca dizinin en dikkat çeken karakteri Hürrem Sultan ne giyse,ne yapsa olay oluyor ve hayranları da takip ediyor.
Özellikle dizide Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli’nin giydiği kıyafetler modada belirleyici olabiliyor.
Dizi hayranları tarafından dikkatle takip edilen Hürrem Sultan ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.Bizde Hürrem Sultan’ın dizide giymiş olduğu kıyafetleri internetten derleyerek bir araya getirdik.

Bununla birlikte Hürrem Sultan’ın kıyafetlerini çok beğenip satın almak isterseniz size önerimiz var.


Hürrem Sultan kıyafetleri nerede satılır;

Hürrem giysileri nereden alınır diyenler için internet üzerinden alabileceğiniz adresler mevcut.

Hürrem Sultan kıyafetleri almak için kaftan.com osmanlimagazasi.com gibi alışveriş sitelerini ziyaret edebilirsiniz.Ayrıca abiye kıyafet satan mağazalarda da bu kıyafetleri bulabiliyorsunuz.


Özellikle kınalarda ve düğünlerde Hürrem Sultan kıyafetleri sıklıkla tercih edilebiliyor.

renk kombinasyonlar çok şık değil mi? özellikle Meryem Uzerlinin taşıdığı kostüm. Bu modelde bisiklet yaka ve kollardaki şekli bozmadan, yırtmaçsız kolla ve boyundan göğüse kadar uzanan dış elbise tonuna uygun, mavi renkte taşlı şık bir kolyeyle muhteşem görünebilirsiniz.bu model gerçekten de çok şık, özellikle başındaki aksesuarı çok hoş bir kostüm daha.


Rengin beyaz oluşu bile yetmiş. hamile bayanlara çok güzel bir örnek. hamile olup çok şık görünebilirsiniz. bu modelde yaka boyna doğru uzanan bedenden çıkma küçük hakim yaka ve göğüse kadar uzanan küçük düğmelerle çok şık olabilir tesettürlü hamile bayanlar.üstteki model de rengi ve modeli şık bir elbise... kollardaki detaylara dikkat edin. manşet ve yukarıdan aşağı inen yen parçaları çok şık. bu modelde yaka, V yaka olarak uygulanırsa çok şık tesettür abiye veya elbise modeli olabilir.


Hürrem Sultan Kıyafetleri - Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan Resimleri
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme