24 Eylül 2013 Salı

İlker Kaleli Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında - Kanal D Kayıp (Şehir) Dizisi

Kanal D Kayıp Dizisi oyuncusu İlker Kaleli Kimdir, Kanal D Kayıp Şehir Dizisi İrfan Kim, İlker Kaleli Kim, İlker Kaleli  Hayatı, Biyografisi, Nereli, İlker Kaleli Kaç Yaşında hakkında bilgileri derledik ve İlker Kaleli Kimdir biyografi sayfasını siz değerli okuyucularımız için hazırladık.

İlker Kaleli, Geçtiğimiz yıl Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Şehir dizisi ile kısa sürede keşfedildi. Dizinin bu kadar çok sevilmesinin bir nedeni de dizinin başrol oyuncusu, Kayıp Şehir'in İrfan'ı İlker Kaleli oldu.İlker

Kaleli yeni sezonda yine Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Dizisi ile karşımıza çıktı.

Bizde bu yazımızda size Kayıp Şehir İrfan yani İlker Kaleli'yi tanıtacağız.

İlker Kaleli Kimdir?

Mesleği: Dizi oyuncusu
Doğum Yeri: İstanbul
Doğum Tarihi: 1984 Ünlü oyuncu

İlker Kaleli 1984 doğumludur. Ünlü oyuncu İstanbul'da doğmuştur fakat daha sonra eğitim almak için Londra'ya taşınmış ve orada yaşamıştır. Üniversiteden mezun olan İlker Kaleli, DJ ya da şarkı yazarı olarak kariyer yapmayı planlarken, birkaç oyunculuk teklifi alınca fikrini bu yönde değiştirmiş. Oyunculuk eğitimi için Londra'ya taşınan İlker Kaleli 2011 LAMDA'dan mezun olmuştur. Şuanda Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Şehir dizisinde oynayan karizmatik oyuncu, Lisans Eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'da yaşamaya başlamıştır. Birçok reklam ve TV programında yer alan İlker Kaleli kariyerini dizi oyuncusu olarak sürdürüyor.

                 İlker Kaleli  Resimleri
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme