24 Eylül 2013 Salı

Kadir Doğulu (Fatih Harbiye Macit) Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında Resimleri

Kadir Doğulu Kimdir, Fatih Harbiye Macit Kimdir, Kadir Doğulu Biyografi, Macit Gerçek İsmi, Fatih Harbiye Macit Gerçek Adı Kadir Doğulu Vikipedi Biyografi,Pis Yedili Kadir Doğulu Sevgilisi Kim, Kadir Doğulu Nereli Kaç Yaşında,Kadir Doğulu kardeşi kim, Resimleri Hakkında Bilgi

Kadir Doğulu Kimdir?

Kadir Doğulu 1982 yılında doğdu. Ekranlarda seyirci onu Küçük sırlar dizisi ile tanıdı. Burada kadir Doğulu Ali karakteri ile izleyicilerin karşısına çıktı.Barmenlik, garsonluk işletmeciliğin ardından Küçük Sırlar’da Ali karakteriyle oyunculuğa adım attı.Devamında Pis Yedili dizisinin Güney’i olarak rol aldı.Peyami Safa’nın romanından uyarlanan Fatih Harbiye dizisinde genç kızların hayranlıkla izlediği Kadir Doğulu Macit karakteri ile ekran karşısında.

Kadir Doğulu'nun sevgilisi kim?
Kadir Doğulu'nun sevgilisi, Fatih Harbiye dizisinde de sevgilisini oynayan Neslihan Atagül'dür.

Kadir Doğulu'nun kardeşi kim? 
Kadir Doğulu'nun kardeşi, Bu Tarz Benim programındaki Kenan Doğulu'dur. Kenan Doğulu'nun mesleği kadın kuaförüdür.
 Kadir Doğulu Biyografisi

Adı               : Abdulkadir
Doğulu tarih: 14 Ekim 1979
Dogum yeri  : Mersin

Rol aldığı bazı diziler:
Çakıl Taşları, Küçük Sırlar, Pis Yedili, Fatih harbiye (Macit)

Fatih Harbiye Macit Karakteri Hakkında Bilgi

Peyami Safa’nın aynı adlı romanından uyarlanan Fatih Harbiye dizisi Cumartesi akşamları izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin baş rollerinde Neslihan Atagül (Neriman), Kadir Doğulu (Macit), Yunus Emre Yıldırımer (Şinasi) gibi oyuncular oynamaktadır.Pis Yedili’den tanıdığımız Kadir Doğulu Fatih Harbiye dizisinde karşımıza Macit olarak çıkmaktadır. Macit zengin bir gençtir, Arca holdingin tek veliahdıdır. Harbiye semtinde oturmaktadır. Ailesi onu kendi çevrelerinden bir kız olan Pelin ile evlendirmek istemektedir. Macit ise bu sırada Neriman ile tanışmış ve farklı bir muhitten gelen bu kız ona değişik gelmiş, ilgisinin çekmiştir.

             Kadir Doğulu  Resimleri
 
 
 
 
 


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme