13 Eylül 2013 Cuma

Kanal D Aşk ( A.Ş.K) Dizisi Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu) Konusu Ne Zaman Başlıyor


Kanal D Aşk Dizisi Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu) A.Ş.K Konusu Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor haber bilgisi


Yönetmenliğini Ömür Atay'ın yaptığı, Kanal D'nin yeni dizisi Aşk (A.Ş.K), Eylül ayında izleyicilerle buluşuyor. Aşk dizisi, birbirlerini delice seven Azra ile Kerem'in öyküsünü anlatıyor. Hayatlarına Şebnem adlı zengin bir kızın girmesiyle her şey değişecektir.

Kanal D'nin yeni dizilerinden Aşk'ın yönetmeni Bir İstanbul Masalı'ndan da tanıdığımız Ömür Atay. Aşk dizisinin başrollerini Hazal Kaya, Aslı Tandoğan ve Hakan Kurtaş paylaşıyor. Aşk (A.Ş.K) dizisinde ayrıca Nebahat Çehre, Kaan Urgancıoğlu ve Erkan Can'ı da izleyeceğiz. Gold Film'in yapımcılığını yaptığı Aşk dizisinin senaristleri Aşk Tesadüfleri Sever filminin yazarı Evren Şit ve Serdar Soydan.
Aşk Dizisinin Konusu:
Azra ve Kerem'in ellerinde avuçlarında sadece ama sadece aşkları vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı; peki ama aşk yeterli miydi? Çünkü aşkları dışında iyi hayatlarında yolunda giden hiçbir şey yoktu ve her şey daha da kötüleşecekti.


 Derken hayatlarına Şebnem, diye biri girdi. Zengin bir aileye doğmuş, istediği her şeyi elde etmişti; tabii paranın satın alabileceği her şeyi… Aslında mutlu değildi ve dahası sevilmemiş, belki de hiç gerçekten sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu.
Küçük bir kız çocuğu gibi Azra'ya açıldı Şebnem. O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem bir melek, hem de bir şeytan; hem bir dost, hem de bir düşmandı onun için. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem'i kurtarmaya çalışırken Şebnem'i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?


A.Ş.K Dizi Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu)

İşte A.Ş.K dizisinin oyuncu kadrosu ile  dizideki ve gerçek izimleri şöyle;

HAZAL KAYA ( Azra )
KAAN URGANCIOĞLU ( Can )
HAKAN KURTAŞ ( Kerem )
ASLI TANDOĞAN ( Şebnem )
NEBAHAT ÇEHRE ( Neslihan Vural )
SERVET PANDUR
SEVTAP ÖZLATUN
NİHAL KOLDAŞ
GÖKAY MÜFTÜOĞLU
Aşk Dizisi (1. Bölüm) Fragman İzle
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme