24 Eylül 2013 Salı

Kanal D Çalıkuşu Oyuncuları( Oyuncu Kadrosu) Konusu

Kanal D Çalıkuşu Oyuncuları( Oyuncu Kadrosu) Konusu,Çalıkuşu Yeni Dizi 24 Eylül Salı Akşamı Kanal D'de (Çalıkuşu Fahriye Evcen),Çalıkuşu , Çalıkuşu izle, Çalıkuşu oyuncuları, Çalıkuşu kanal d izle, Çalıkuşu yeni dizi izle, Çalıkuşu yeni dizi,Çalıkuşu kanal D'nin yeni dizi 24 eylül akşamı başlıyor. Çalıkuşu oyuncuları kim? Çalıkuşu'nda hangi ünlüler yer alıyor? Çalıkuşu dizisini Kanal D'de salı akşamı izleyebilirsiniz.

Çalıkuşu Dizisi Konusu

Yeni başlayanlar için sabır ve umut dersleridir Çalıkuşu. Yola henüz çıkanlar, bilinmeyene yolculuk edenler için cesaret, katlanma ve dayanma kudretidir. Aşığın boğazındaki yumru... Tamamlanamamışlık ve eksiklik hissidir aynı zamanda. Aidiyet üzerinedir. Parçalanma, kendini bulma ve sonunda “bir” olma üzerinedir. Nihayet kavuşmak hakkındadır hikaye.


Çok küçükken anne ve babasız kalmış bir çocuğun büyüme; hayatı ve kendini tanıma hikayesidir Çalıkuşu. Kalbi kırılıp da yollara düşen küçücük Feride’nin serüveniyle birlikte bir ülkenin tarihine de tanıklık ederiz. Büyük toplumsal dönüşümlerin, ilke ve inkılâpların henüz gerçekleşmeye başladığı bir dönemde geçer hikayemiz. Ne geleneksel ne modern zamanlar... Ne tam eski ne tam yeni… Arada, sancılı yıllar... Tıpkı kalbiyle aklı arasında kalmış, ne tam bir kadın ne tam bir çocuk.

Çocuk kadın Feride gibi... Yeni bir ülke inşa edilirken bu çocuk kadın da kendini küllerinden yeniden inşa eder. Bir yol, yolculuk hikayesidir Çalıkuşu.

Feride Anadolu’nun hangi ücra köşesini adımlarsa adımlasın tüm yollar aşka; Kâmran’a çıkar sonunda. Hemen her kadının bildiği, kiminin rol model olarak seçtiği Türk Edebiyatı’nın eşsiz eseri Çalıkuşu, 24 Eylül Salı 20:00'de Kanal D’de!

Çalıkuşu Oyuncuları Gerçek İsimleri (Oyuncu Kadrosu)
Burak Özçivit (Kamran),
Fahriye Evcen (Feride),
Mehmet Özgür (Seyfettin),
Elif İskender (Besime),
Ebru Helvacıoğlu (Necmiye),
Deniz Celiloğlu (Selim),
Begüm Kütük Yaşaroğlu (Neriman),
Pınar Çağlar Gençtürk (Münevver),
Alptekin Serdengeçti (Levent),
Güneş Hayat (Gülmisal Kalfa),
Hülya Gülşen (Dilber Kalfa),
Elif Sümbül (Sütlü Nuriye),
Su Kutlu (Mişel),
Ege Kökenli (Mari),
Aslı İçözü (Sör Aleksi),
Makbule Kurtlıyan(Sör Matild),
Fehmi Karaaslan ( Nizamettin),
Yeşim Koçak (Güzide), Aliye Mutlu (Katina),
Serkan Bilgi (Çarşaf Maruf), Esra Kılıç (Felike),
Nesli Yılmaz (Nebibe), Sahra Verer (Nadide),
Nurcan Şirin (Muzaffer),
Erol Aydın (Arabacı Cumali),
Ferhan Şensoy (Kristiyan Valez),  
Zuhal Yunga(Sör Süperiyör),
Melissa Giz Cengiz (Feride 1.Dönem),
Ceren Arslan (Necmiye 1.Dönem),  
Tarık Bayrak (Kamran 1.Dönem),
Nehir Çağla Yaşar ( Feride 2.dönem),
Batuhan Sert ( Kamran 2. Dönem),
Ceren Apaydın ( Necmiye 2. Dönem)
Kanal D'nin yeni dizisi Çalı Kuşu için en çok aranan sorular; Çalıkuşu fahriye evcen, Çalıkuşu burak özçivit, yol, Eder, E.K., Erol, dizi, Elif, hangi, güneş, nehir, Burak, model, fehmi, evcen, kanal, Mutlu, sahra, sabır, gülşen, Modern, feride, yılmaz, Serkan, Ünlüler, Anadolu, Kanal D, yolculuk, çalıkuşu, Gençtürk, Bir Kadın, yeni dizi, Edebiyatı, Kanal D'nin, Fahriye Evcen, Ferhan Şensoy, Burak Özçivit, çalıkuşu kanal d, Çalıkuşu yeni dizi, çalıkuşu oyuncuları,
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme