13 Eylül 2013 Cuma

Şeref Meselesi Kerem Bursin (Yiğit) Kimdir? Biyografisi,Boyu,Nereli,Hayatı, Resimleri


Bu yazımızda Kanal D'nin yeni dizisi Şeref Meselesi Kerem Bursin (Yiğit) ) Kimdir? Biyografisi, Kerem Bursin Hayatı, Şeref Meselesi Yiğit Kerem Bursin kim twitter adresi nereli, kaç yaşında, Kerem Bursin boyu kaç? sevgilisi kim Kerem Bursin güneşi beklerken zeynep resimleri, Kerem Bursin Şeref Meselesi Dizisi Hakkında Bilgi (Güneşi Beklerken) konularına yer verdik.


Kanal D yeni sezon dizisi Güneşi Beklerken'de Kerem Sayer rolünü canlandıran Kerem Bursin, atletik vücudu ve karizması ile gençlerin gözdesi olacak gibi duruyor. Kerem Bursin daha önce de Kanal D'nin Yaban Çiçeği adlı dizisinde başrol oynamıştı. Şimdi de Kerem Bursin kimdir, tanıyalım.


Kerem Bursin kimdir?
Sharktopus ve Ghost of the Imperial Palace filmlerinde yer alan oyuncu Kerem Bursin son derece profesyonel tavırlarıyla filmlerde kendisini akıllara kazımayı başardı ve şimdide Güneşi Beklerken dizisinde genç kızların sevgilisi olmaya aday gösteriliyor. Dizide 18 yaşında genç delikanlı olan Kerem karakterini canlandıran Kerem Bursin varlıklı ailelerden Sayerlerin tek çocuğudur. Yakışıklı, karizmatik ve fena halde zeki olan Kerem’in gönlü Melisten yana gözüküyor.

Kerem Bursin Biyografi

Amerika’da oyunculuk eğitimi alan Kerem Bursin 4 Haziran 1987 yılında dünyaya gelmiş. 1,79 cm boyunda ve 68 kiloolan Kerem Bursin'i keşfeden isim Oscar’lı yapımcı Roger Corman. Ghost of the Imperial Palace ve Sharktopus Filmlerinde rol almasını sağlayan yapımcı mesleki kariyerinde Kerem Bursin‘e önemli bir aşama kaydettirmiş. Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamladı.

Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı.

Kerem Bursin'in rol aldığı filmler ve Diziler;

Kerem Bursin Filmleri;
2013 The Living Dead
2010 Sharktopus
2008 Killian
2007 The Architect
2006 Razor Man
2010 Kiss of Death

Kerem Bursin Dizileri;
Güneşi Beklerken (Kerem) 2013
Şeref meselesi (Yiğit) 2014


Kerem Bursin Twitter Adresi
twitter.com/KeremBursin

                        Kerem Bursin Resimleri (Fotoğrafları)
 
 
 
 


  Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme