30 Eylül 2013 Pazartesi

Line Nedir? Nasıl Kullanılır (Çalışır) - Ücretsiz Arama ve Mesaj Uygulaması İndir

Şimdi size, son zamanlarda yakışıklı dizi oyuncularından; Kerem Bürsin, Gürbey İleri, Kadir Doğulu'nun reklamlerında oynadığı, Line Nedir, Line nasıl kullanılır, Line nasıl çalışır, Line ücretsiz arama ve mesaj uygulaması indirmek hakkında bilgi vermek için hazırladığım bu sayfanın devamında şu meşşhur:)) Line uygulamasını tanıtacağım.

Line Nedir?

'Line' ile mobil akıllı cep telefonunuzdan günün 24 saati ücretsiz bedava sesli aramalar ve ücretsiz bedava mesajlar gönderebileceğin yeni bir iletişim uygulamasıdır!'Line' ile mobil internet üzerinden arkadaşlarınızla bedava konuşup mesajlaşın.Ayrıca Line bilgisayar uyumludur.'Line Messenger' sayesinde bilgisayarınızı kullanarak arkadaş listenizdekiler ile mesajlaşabilirsiniz.


Ücretsiz mesajlaşma servisleri akıllı telefon kullanıcılarının artışına paralel olarak hızla yaygınlaşıyor. Facebook’un mobildeki popülaritesini kaybetmesindeki pay sahipleri olarak geçtiğimiz Ağustos ayında sizlerle paylaştığımız bu uygulamalar arasında WhatsApp başı çekerken Viber, Skype, WeChat ve Line gibi diğer servisler de her geçen gün bu alanda daha sıkı bir rekabet yaşanacağının işaretlerini veriyor.

Bu uygulamalar arasında kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan ve 19 ay önce hayatına başlamasına rağmen dünya çapında 100 milyon üyeye ulaşan Line‘ın giderek daha çok öne çıktığını söyleyebiliriz. Line Çinli WeChat gibi Uzak Doğulu (Güney Kore) çıkışlı mesajlaşma servislerinden biri. Bu bölgeden çıkan rakipleri gibi kısa sürede popüler hale gelen Naver Corp. yapımı Line, Haziran ayında 45 milyon olan kullanıcı sayısını kısa sürede ikiye katlama başarısı gösterdi.

LİNE uygulamasında limit-mimit yok arkadaşlar! 
Ne kadar istersen o kadar ara ve mesaj at!


  • LINE, ne zaman ve nerede olursan ol günün 24 saati ÜCRETSİZ sesli aramalar yapabileceğin ve ÜCRETSİZ mesajlar gönderebileceğin yeni bir iletişim uygulamasıdır.
  •  LINE dünya çapında 100 milyonu aşkın kullanıcıya sahiptir ve 230′dan fazla ülkede kullanılmaktadır.
  •  LINE aralarında Japonya, Tayvan, İspanya, Rusya, Hong Kong, Tayland, Singapur, Malezya, Macau, İsviçre, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve daha birçok ülkenin de yer aldığı 41 ülkenin ücretsiz uygulamalar kategorisindeki bir numaralı uygulamadır.
  • Ücretsiz Sesli Aramalar.Tüm LINE akıllı telefon kullanıcıları, ücretsiz ve yüksek kaliteli sesli aramaların keyfini çıkartabilir; ne zaman ve nerede olurlarsa olsunlar.
  • İstediğin kadar konuş ve her şeyden güzeli bu line bedava arkadaşlar.
  • Mesajlar sana hızla gönderilir.
  • Arkadaşlarına e-posta/sms atmak için zaman harcayacağına, renkli simgeler, fotoğraflar ve hatta konum bilgileriyle kolayca mesaj göndermek için LINE’ın mesaj fonksiyonunu kullanabilirsin. 
  • Sticker’lar ve emoji kullanarak kendini ifade et.
  • Kolayca fotoğraf ve sesli mesajlar gönder.
  • ·Bilgisayarlarda ve akıllı tabletlerde kullanılabilir

Daha geniş bilgi için http://line.naver.jp/tr/ adresini ziyaret edip detaylı bilgi ve line hakkında tüm yeni özellikleri öğrenebilirsin!

Line Android uygulaması indirmek için burayı tıklayın

Line İPHONE uygulaması indirmek için burayı tıklayın

Line Windows Phone uygulaması indirmek için burayı tıklayın

Line Blackberry uygulaması indirmek için burayı tıklayın

                      LİNE REKLAMI RESİMLERİ
 
  
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme