14 Eylül 2013 Cumartesi

Melis Tüzüngüç (Yağmur) Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında Hakkında Bilgi - Babam Sınıfta KaldıMelis Tüzüngüç (Yağmur Yılmaz) Kimdir, Melis Tüzüngüç  Biyografisi Nereli Kaç Yaşında, Babam Sınıfta Kaldı Yağmur Kim, Yağmur Gerçek İsmi Ne, Melis Tüzüngüç sevgilisi kim, Melis Tüzüngüç-Ali Biçim,Melis Tüzüngüç biyografi hayatı, melis tüzüngüç resimleri, melis tüzüngüç foto galeri, melis tüzüngüç harem dizisi göl sahnesi, melis tüzüngüç harem dizisi göl sahnesi resimleri, Hakkında Bilgi


Yağmur Yılmaz Karakteri
Güzel olduğu kadar dik başlı, akıllı ve terbiyeli olduğu kadar da babasının aşırı ilgisinden usanmış bir kız hayal edin. 18 yaşında ergenlikten yeni çıkmış bu kız şimdi mimarlık fakültesi öğrencisi.Küçük yaşta annesini kaybeden Yağmur, babası Erman, dedesi İbrahim Bey, ve babannesi Münire Hanımla birlikte orta halli bir yaşama sahip. Lise hayatı boyunca yanından bir an olsun ayrılmayan endişeli babasından uzak, özgür bir üniversite hayatı hayal ederken babasının da onunla üniversiteye başlamasıyla bu ümitleri suya düşer. Arkadaşları babası olduğunu bilmese de okulun öğrenci abisi Erman kızının hayatına gizliden de olsa müdahale devam eder. Üstelik Yağmur’un başına dert olacak, babasının eski aşkı Çiğdem’den de haberi yoktur.

Şimdi size ''Babam Sınıfta Kaldı'' dizisinde ''Yağmur'' karakterini canlandıran Melis Tüzüngüç kimdir. Dizide başrol oynayan Melis Tüzüngüç dizinin sevilen ve aranan isimleri arasında yerini aldı. İnternet ortamında da çok aranan ve merak edilen ünlüler arasına girmeyi başaran Melis Tüzüngüç daha çok ekranlarda olacağa benziyor. Sizlere bu yazımızda Babam Sınıfta Kaldı Yağmur kimdir, Melis Tüzüngüç kimdir, Melis Tüzüngüç kaç yaşındadır ve hangi dizilerde oynamıştır gibi Melis Tüzüngüç biyografisini paylaşacağız.

Melis Tüzüngüç Kimdir?
Doğum İstanbul 1994 doğumlu Boy 164 Kilo 48 Vücut Ölçüsü 91-61-89 Bedeni 34 Ayakkabı Numarası 36
Facebook Hesabı:  facebook.com/MelissTuzunguc
Twitter Hesabı: 
twitter.com/MelissTuzunguc
Melis Tüzüngüç Biyografi

Melis Tüzüngüç 4 Ekim 1994 yılında İstanbul'da doğmuştur. Küçük yaştan beri oyuncu yada şarkıcı olmak isteyen Melis Tüzüngüç genç yaşında oyuncu olarak hayallerine kavuşmuştur. Yaşının genç olmasına songuncel.blogspot.com, rağmen oynadığı dizilerdeki oyunculuğu ile adından söz ettiren güzel oyuncu Melis Tüzüngüç ekranların yeni yüzü olma yolunda ilerliyor. Melis Tüzüngüç Harem dizisinde göl sahnesindeki cüretkar pozları ile gündeme gelmiş ve adından söz ettirmişti. 19 Yaşında olan güzel oyuncu Melis dizilerin yanı sıra reklam filminde ve tiyatro oyunlarında da oynamıştır.Melis Tüzüngüç'ün sevgilisinin Ali Biçim olduğu magazinde yer almakta.

Melis Tüzüngüç Rol Aldığı Diziler ve Filmler

- Babam Sınıfta Kaldı - Yağmur
- Harem
- Yıldız Masalı

      Melis Tüzüngüç Resimleri Fotoğrafları

  
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme