27 Eylül 2013 Cuma

Miley Cyrus Kimdir? Biyografi, Kaç Yaşında, Nereli, Fotoğrafları

Değerli okuyucularımız bugünkü yazımızda dünyaca ünlü yıldız Miley Cyrus Kimdir, Miley Cyrus Kimdir Biyografi, Miley Cyrus Kimdir Kaç Yaşında, Nereli, Miley Cyrus Kimdir Fotoğraflarına yer vereceğiz.

Miley Cyrus Kimdir?
Miley Cyrus’un gerçek adı nedir? Miley Cyrus ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismiDestiny Hope Cyrus’tur.
Miley Cyrus ne zaman doğdu? Miley Cyrus 1992 yılında doğmuş genç bir oyuncudur. Miley Cyrus’un doğum tarihi 23 Kasım 1992’dir.
Miley Cyrus’un burcu nedir? Miley Cyrus’un burcu yaydır.
Miley Cyrus’un babasının adı nedir? Miley Cyrus’un babası Billy Ray Cyrus’tur. Miley Cyrus’un babası kim, ne iş yapar sorusunun cevabı ise şöyledir. Miley Cyrus’un babası bir şarkıcıdır. Daha çok hüzünlü şarkılar seslendirir.
Miley Cyrus’un annesinin adı nedir? Miley Cyrus’un annesi Leticia Cyrus’tur.
Miley Cyrus’un boyu kaçtır? Miley Cyrus kısa sayılabilecek sanatçılardandır. Miley Cyrus’un boyu 1,65 metredir.
Miley Cyrus’un evi nerededir? Miley Cyrus California eyaletinde yaşamaktadır. Evi Los Angeles kentinde bulunur.
Miley Cyrus’un saç rengi nedir? Miley Cyrus kahverengi saçlara sahiptir.
Miley Cyrus’un göz rengi nedir?  Miley Cyrus ismi ile tanınan sanatçı mavi gözlere sahiptir.
Miley Cyrus Selena Gomez gibi Disney Channel’da yayınlanan dizilerde oynamaktadır. İki oyuncu Amerikan dizi eleştirmenleri tarafından sık sık karşılaştırılır.
Miley Cyrus kimdir, Miley Cyrus’un hayatı, Miley Cyrus hakkında bilgiler konusunusoru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak oyuncunun rol aldığı ve tanınmasını sağlayan diziden bahsedeceğiz.  
Miley Cyrus’un oynadığı dizilere bakarsak günümüzde sanatçı Disney Channel’da yayınlanan Hannah Montana dizisinde rol almaktadır. Oyuncu Hannah Montana dizisinde Miley Stewert karakterini canlandırmaktadır. Hannah Montana dizisinde başrol oynayan Miley Cyrus’un dizide canlandırdığı karakter başarılı bir pop ve rock starıdır. Ancak bunu bir sır gibi saklamaktadır. Bu gizli bilgiyi kimseye vermemesinin sebebi onun ayrıca normal bir çocukluk geçirmek istemesidir.

Miley Cyrus’un nü klibi 48 saatte 39 milyon kez tıklandı.

Miley Cyrus, yeni şarkısının video klibini yayınladı. Klip, YouTube’da 24 saatte en çok izlenme rekorunu kırdı.
 
ABD’li şarkıcı Miley Cyrus ’Wrecking Ball’ adını verdiği şarkısının klibini hayranlarıyla paylaştı. Ünlü fotoğrafçı Terry Richardson tarafından çekilen ve Cyrus’un tamamen çıplak kaldığı klip, 48 saat içinde 39 milyondan fazla izlendi.

Cyrus, bu rakamla ’24 saatte en çok izlenen video’ rekorunu kırdı. Rekor daha önce 12.3 milyonla One Direction grubuna aitti.

20 yaşındaki şarkıcı, rekor kırmanın mutluluğuyla 8 Ekim’de piyasaya çıkacak albümünün şarkı listesini açıkladı.

                       Miley Cyrus Resimleri

 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme