16 Eylül 2013 Pazartesi

Müjde Uzman (Dilyar) Kimdir? Biyografi Nereli Kaç Yaşında Vikipedi Bilgi - Fatih Dizisi


Müjde Uzman (Dilyar) Kimdir? Fatih Dizisi Dilyar Biyografi Nereli Kaç Yaşında Gerçek Adı Ne? Müjde Uzman Kim, Hayatı Kariyeri, Resimleri Sevgilisi Kim, Vikipedi Hakkında Bilgi  

Müjde Uzman (Dilyar) Kimdir?
Müjde Uzman Biyografi (Wikipedia)

Müjde Uzman, oyunculuk konusunda kendisini çok geliştiren ve bir çok önemli dizide oynayarak isminden bahsettirmeyi başarmış güzel bir kadın oyuncudur. Müjde Uzman ismini son zamanlarda Fatih dizisinde Dilyar karakterini canlandıracak olmasından dolayı duymaktayız. Müjde Uzman kimdir, nereli ve kaç yaşında soruları merak edildiğinden dolayı sizlere Müjde Uzman hayatı hakkında bilgi vereceğiz. Müjde Uzman (Dilyar) Kimdir? Biyografi sayfamızda güzel ve seksi oyuncunun resimlerini de bulabilirsiniz.

Müjde Uzman doğum tarihi 26 Eylül 1984’tür. İstanbul ilinde doğan oyuncu 1.72 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Kahverengi saçlara ve ela gözlere sahip olan oyuncu Fatih dizisi dışında daha birçok projede rol almıştır.

Müjde Uzman Oynadığı Diziler
Bir Çocuk Sevdim, 20 Dakika, Kapalı Çarşı, Aşk Bir Hayal ve Muhteşem Yüzyıl ve 20 dakika dizilerinde yardımcı oyuncu olarak görev almış olan Müjde Uzman'a oyunculuk hayatında başarıların devamını dileriz. Fatih dizisindeki adı ile güzeller güzeli Dilyar karakteri ile ekran karşısına geçecek olan, gerçek adı ile Müjde Uzman dizi piyasasında az rastlananır özelliği olan hem iyi oyunculuk yeteneği olduğu kadar aynı zamanda da çok güzel olması nedeni ile adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

Rol Aldığı Projeler ve Oynadığı Karakterler;Halil İbrahim Sofrası (Müjgan)
Aşk bir hayal (Ayfer)
Paramparça Aşklar (Nil)
Muhteşem yüzyıl (Armin)

20 dakika dizisiyle ( kuzgun - Umut bilaloğlu )
Müjde Uzman şuanda Fatih Dizisi'nde (Dilyar)  oynamaktadır.

         Müjde Uzman Resimleri (Fotoğrafları)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme