30 Eylül 2013 Pazartesi

Nicki Minaj Kimdir? Hayatı Biyografisi Resimleri Hakkında Bilgi (Minajesty)


Nicki Minaj Kimdir?


Nicki Minaj, 8 Aralık 1982 tarihinde Saint James, Trinidad ve Tobago’da doğdu. Minaj beş yaşına kadar büyükannesi ile kaldı, çünkü bu dönemde ailesi New York şehrinin Queens ilçesinde yaşamak için bir yer arıyorlardı.

Nicki Minaj Biyografisi!
Annesi zaman zaman Nicki’nin yanına gelirdi ve bir gün Minaj beş yaşındayken onu alarak Queens’e götürdü. Minaj’a göre; babası alkol ve uyuşturucu alıyordu, öyle ki bir keresinde evi yakarak annesini öldürmeye kalktı. Minaj Elizabeth Blackwell Middle School 210 okuluna gitti. Aynı zamanda burada klarnet çalmayı öyrendi. O, LaGuardia High School’dan mezun oldu. Minaj başlangıçta LaGuardia’da okumaya karar verdi, ama seçmelerde sesini kaybetti.

Nicki Minaj bence gerçekten de dikkat çekmeyi hem çok seviyor, hem de magazin basınında nasıl üst sıralara yükseleceğini biliyor ve başarıyorda:)) baksanıza Amerikan basınında patlayan,Nicki Minaj dekolte
haberleri tüm dünya medyasına dağılmış duırumda.Ve tabi sonunda Türk medyasına da bomba gibi Nicki Minaj dekolteli fotoğrafları ve Nicki Minaj dekolte haberleri düşüverdi.:)

İşte Nicki Minaj'ın abartılı dekolteli haberi!
ABD`li rap sarkıcısı Nicki Minaj dekoltenin dozunu kaçırdı. Yeni parfümü "Minajesty"nin tanıtımı için Elen DeGeneres Şov'a katılan Minaj program çıkısında cüretkâr kıyafeti ile görüntülendi. Nicki Minaj birçok kişinin bir bluzle giymeyi tercih edeceği mini bir ceketi içine hiçbir şey giymedi. Göğüslerini neredeyse tamamen açıkta bırakan ceketinin içinde kendinden emin görünen 29 yaşındaki şarkıcı meşhur kıvrımlarını sergiliyordu.

                       Nicki Minaj Resimleri
 
 
 
 
 
 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme