19 Eylül 2013 Perşembe

Ödev Kapakları (Performans ve Proje Dönem Ödevi Kapakları)


Ödev Kapakları, nedirkimdirbilgilen.com olarak öğrencilerimizin ödevlerine yardımcı olması amacı ile proje ve performans ödevleri ve Performans Proje Dönem Ödevi konuları için gerekli yeni değişik pek çok ödev kapaklarını bu sayfamızdan yayınlıyoruz.

Aşağıdaki ödev kapakları resimlerinden ve kapakların linklerinden İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencileri Türkçe, Matematik , Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler , İngilizce , Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi , Trafik Güvenliği , Bilgisayar, Tasarım Teknoloji , Biyoloji , Kimya , Fizik, Geometri, Psikoloji, Sosyoloji, Türk Edebiyatı, Tarih, Coğrafya vb. bütün derslerin proje ve performans ödevlerinde ödev kapağı olarak kullanabilirsiniz. Ödev Kapakları 2017-2018 sayfamıza siz değerli öğrencilerimiz için ödev kapaklarının resimlerini de ilave ettik.Dilediğiniz ödev kapağı resmine tıklayarak ödev kapaklarını bilgisayarınıza word belgesi şeklinde indirebilir ve indirdiğiniz hazır ödev kapakları üzerinde  düzenleme yaparak kendi bilgilerinizi yazıp bilgisayardan çıktısını alabilirsiniz.

BİYOLOJİ ÖDEV KAPAKLARI
                         TARİH ÖDEV KAPAKLARI
     

       

TÜM DERSLER İÇİN GENEL  ÖDEV KAPAKLARI                                           MÜZİK ÖDEV KAPAKLARI
en çok arnan terimleri; ödev kapak resimleri,ödev kapak fotoları, dosya kapakları, 3 snf dkmanlar 3 snf gnl dkmanlar, performans kapaklar, kapak kenarları performans kapakları, ödev kapakları fotoğrafları, 100 say kapaklar, 2 snf gnl 2 snf gnl, en güzel performans ödevi kapakları, ingilizce dersi kapak örnekleri, 2012 2013 kapakları, ünite kapağı nasıl yapılır, ara kapaklar indir,dosya kapakları, performans ödevi kapakları indir, kapak indir,performans ve proje ödev kapakları indir

kaynak: 2013mersin.net 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme