28 Eylül 2013 Cumartesi

Patricia Callero Kimdir? Nereli Hayatı Kaç Yaşında - Fernando Muslera


Bu yeni biyografi sayfamızda size Uruguay basını tarafından Galatasaray'ın Uruguaylı yıldızı Fernando Muslera'nın sevgilisi olduğu iddaa edilen Uruguaylı ünlü model Patricia Callero Kimdir, Patricia Callero Nereli, Patricia Callero Hayatı, Patricia Callero Kaç Yaşında, Patricia Callero hakkında bilgiler olacak.
Galatasaray'ın Uruguaylı yıldızı Fernando Muslera'nın ilişkisi Uruguay basınına bomba gibi düştü. Yetenekli kalecinin, ülkenin ünlü modellerinden biri olan Patricia Callero ile ilişkisi ortaya çıktı.

Galatasaraylı Muslera'nın yeni sevgilisi... Uruguaylı ünlü model Patricia Callero, Muslera ile olan aşkını itiraf etti. Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, son günlerde ülkesinin en çok konuşulan isimlerinden oldu. Uruguay'ın en güzel kadınlarından biri olan ünlü model Patricia Callero ile ilişkisi ortaya çıkan sarı kırmızılı takımın file bekçisi ülkesinde magazin sayfalarının manşetlerini süsledi. 

Muslera için geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen ve boğazda sevgilisi ile yemek yerken çekildikleri fotoğrafı kendi facebook hesabında paylaşan Callero Galatasaraylı futbolcuyla olan aşkını itiraf etti. Böylece bir süredir söylenti olarak var olan ilişkinin böylece resmiyete kavuştuğu belirtildi.

                       Patricia Callero Resimleri
 
 
 
 
 
 


Paylaş:

1 yorum: