28 Eylül 2013 Cumartesi

Perrie Edwards Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında - Zayn Malik

Bugün, Perrie Edwards hakkında sizlerden gelen sorulardan ern çorulanları cevaplamaya çalışacağız.Perrie Edwards hakkında en çok sorular; Perrie Edwards Kimdir, Perrie Edwards Biyografisi, Perrie Edwards Nereli, Perrie Edwards Kaç Yaşında, Perrie Edwards Kim,Perrie Edwards ve Zayn Malik Sevgilimi, Perrie Edwards Hakkında Bilgiler Neler, Perrie Edwards En Güzel Resimleri Hangileri sorularıdır.

Perrie Edwards kimdir?  
Perrie Edwards kısaca İngiliz şarkıcıdır. Perrie Edwards daha çok Little Mix ismindeki müzik grubunun üyesi olmasıyla bilinir. Şarkıcı Perrie Edwards “Little Mix” ismindeki müzik grubuna üye olarak katıldığı “X Factor” şarkı yarışmasında sergilediği performans ve elde ettiği birincilik sonucunda geniş kitleler tarafından tanınır hale gelmiştir. “Little Mix” bu şarkı yarışmasında grup olarak ilk birincilik elde etme başarısını göstermiştir. 2011 yılında kurulan grubun Perrie dışındaki üyeleri Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock ve Jade Thirlwall’dır. Grubun finalde söylediği Marcus Collins şarkısı jüriyi önemli ölçüde etkilemiştir.  

Perrie Edwards kaç yaşında? doğum tarihi nedir? Perrie Edwards 1993 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Perrie Edwards’ın doğum tarihi 10 Temmuz 1993’tür.  

Perrie Edwards sevgilisi kimdir? Perrie Edwards'ın yeni sevgilisi One Direction gurubu üyesi Zayn Malik'dir. 

Perrie Edwards’ın gerçek adı nedir? Perrie Edwards ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Perrie Louise Edwards’tır. “Perrie” ismi ünlü Amerikan müzik grubu olan “Journey” isimli grubun eski üyesi müzisyen Steve Parry’den gelmiştir. “Little Mix” grubunun diğer üyesi Jesy Nelson’ın tam isminin Jesy Louise Nelson olması bakımından Perrie Edwards ile benzerlik gösterir.Perrie Edwards’ın takma adı nedir? Perrie Edwards’ın takma ismi Pezz’dir.

Perrie Edwards’ın özellikleri nelerdir? Perrie Edwards’ın ön plana çıkan en önemli özelliği “Little Mix” grubunun en genç üyesi olmasıdır.Perrie Edwards’ın dini nedir? Perrie Edwards bir Hristiyandır.Perrie Edwards’ın burcu nedir? Perrie Edwards’ın burcu yengeçtir.

Perrie Edwards nerelidir? Perrie Edwards bir İngilizdir. İngiltere’nin Tyne and Wear bölgesine bağlı South Shields kentinde doğmuştur. Perrie Edwards hangi okulda okudu? Perrie Edwards Weymouth’taki “Radipole Primary School” da eğitim görmüş ardından doğduğu kent olan South Shields’e dönerek “St Peter & Paul RC Primary School”da eğitimini sürdürmüştür. 5 yıl kadar “Mortimer Community College”da eğitim gören şarkıcı sonunda “Newcastle College”dan sanat alanında BTEC almaya hak kazanmıştır.

Perrie Edwards’ın babası kimdir? Perrie Edwards’ın babası Alexander Edwards’tır. Perrie Edwards’ın annesinin adı nedir? Perrie Edwards’ın annesi Debbie Duffy’tir. Jennie Edwards’ın anne ve babasının da şarkıcı olması onun bu konuda ilham kaynağı olmuştur. Perrie Edwards’ın kardeşinin adı nedir? Perrie Edwards’ın Jonnie adında bir erkek kardeşi vardır.

        Perrie (Zayn Malik) Edwards Resimleri 
 
 
 
 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme