27 Eylül 2013 Cuma

Robert Pattinson’ın yeni sevgilisi Kim? Dylan Penn mi?

Robert Pattinson’ın yeni sevgilisi Kim? Dylan Penn mi? haberi ve nacizane yorumu

Robert Pattinson’ın yeni sevgili haberleri pek çok hayranının kafasını çok karıştırmıştır herhalde ki, benimlini bir hayli karıştırdı:) ya arkadaş bu adam yak çok çapkın, yada magazincilerin işi gücü yok Robert Pattinson'a süreki birilerini yakıştırarak dedikodu haber yapıyorlar.

Son günlerde neredeyse her gün başka bir kızla adı geçen yakışıklı abi Robert, Kristen’i unutmuş ki şimdi de aktör Sean Penn’in modellik yapan güzel kızı Dylan Penn ile beraber olduğu dedikodusu yayılmakta.

27 yaşındaki Twilight yakışıklısı çapkın Robert demek geliyor artık içimden:)) 22 yaşındaki modelle Los Angeles’da Viper Room adlı mekanda birlikte görüntülendiği söyleniyor.(magazincilerin yalancısız bizde yani...) Güya Life & Style magazine konuşan gizli bir kaynak, malum ikilinin çok samimi olduğunu ve hatta etraftaki arkadaşlarını unutup sadece birbirleriyle ilgilendiğini söyledi.

Başka bir dedikoduda şöyle;  işte ‘mekandan çıkıp eğlenmeye başka bir arkadaşın evinde devam ettik. Rob ve Dylan mutfağa gitti.’ diye açıklama yaptı. Robert’ın bu şıpsevdi tavrı ise, Kristen’in yüzünden kalan aldatılma fobisi. Ama yabancı magazinci arkadaşlar Robert için doğru kişinin Dylan Penn olduğunu savunuyorlar. Ne diyelim, kimbilir belkide bütün bu haberler dedikodu değil de gerçektir ve Robert gerçekten gerçek aşkı bulur...:))
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme