9 Eylül 2013 Pazartesi

Saç rengi ne zaman değiştirilmeli (değiştirilir)?

Saç rengi ne zaman değiştirilmeli, saç rengi hangi zamanlarda değiştirilir, saçlar hangi aralıklarla boyanmalı, saçların rengi ne zaman değiştirilir haberi


Saç rengi değiştirmenin fiziksel anlamda atılan çok önemli bir adım olup, riskli ve tamamen yanlış bir karar olabileceğinin de farkında olmalısınız


Saç rengi değiştirmenin fiziksel anlamda atılan çok önemli bir adım olup,  riskli, korkutucu ve tamamen yanlış bir karar olabileceğinin de farkında olmalısınız
Rutin silüetinizden kaçmanızı sağlayabilir, taptaze bir görünüm elde etmenize yardımcı olur ve ihtiyacınız olan değişikliği tam anlamıyla elde edebilirsiniz. Peki neden insan saç rengini değiştirme ihtiyacı duyar? İşte nedenleri!

Herkesin saçı sizinkinden güzel göründüğünde
İnsanlarda gördüğünüz her saç modeli ve rengi size daha güzel geliyorsa, gerçekten saç renginizi değiştirmeye ihtiyacınız var demektir.

Kendinize 'herkesin saçı benimkinden güzel' demeyi kesin ve kendinizi kandırmayın. Çünkü değişikliğin tam sırası

Uzun süredir bir şey denemek istiyorsanız
Aklınızda kullanmak istediğiniz bir saç rengi varsa ve uzun zamandır denemek istiyorsanız, kesinlikle saçlarınızı o renge boyatmalısınız. Ne kadar kötü olabilir ki?
                                                                                                                                     
Kullandığınız saç renginden daha açıksa her zaman eskiye dönebilme şansınız var demektir. Yakın arkadaşlarınızın önerilerini dinlemek yerine profesyonellere kulak vermenin zamanı geldi.

Değişmeye başlamak için

Kadınların hayatında değiştirebileceği birşeyler her zaman vardır. Buna saç rengi de dahil! Hatta güzel bir başlangıç olabilir. Monoton görünümünüzden kurtulun ve kendinizi biraz özgür bırakın.
Saçınızdaki bu değişiklik daha iyi hissetmenizi sağlayacak, belki de sizi daha motive edecek ve daha çok değişiklik yapmaya itecek.

Saçlarınız beyazladığında
Saçlarınızda beyazlar çıkmaya başladığında oluşan gri siyah görünüm sizin için ideal olmayabilir. Saç tasarımcınıza size iyi gidecek bir saç rengi sorun. Hollywood yıldızlarından farkınızın kalmayacağına eminiz.

Saçlarınız size yük olduğunda
Saç rengi herkesin özgür seçimidir. Kimi eğlenceli, kimi ciddi kimi mutlu hissetmesini sağlayan saçları olsun ister.Yıllardır aynı olan saç renginizden sıkıldıysanız, sürekli olumsuz yönlere odaklanıp modunuzu düşüreceksiniz. Neden mutsuz devam edesiniz ki? Değiştirin gitsin!

Diğer renkler dikkatinizi çekiyorsa

Her sarışın, kumral veya kızıl saçlı dikkatinizi çekmeye ve size yeni alternatifler olarak gözükmeye başladığı zaman size büyük bir yenilik gerek demektir. Saç tasarımcınıza danışın ve yeni saç renginize kavuşun.


haberturk
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme