27 Eylül 2013 Cuma

Selena Gomez Kimdir? Biyografisi, Nereli, Kaç Yaşında, Resimleri - Justin Bieber

Bu sayfamızı güzel şarkıcı ve Justin Bieber'ın ex aşkı Selena Gomez Kimdir, Selena Gomez Biyografisi, Selena Gomez Kaç Yaşında , Doğum Tarihi Nedir, Selena Gomez’in Boyu Kaç Kilo, Selena Gomez Nereli, Selena Gomez Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynadı, Oynadığı Sinema Fimleri Hangileri, Selena Gomez Vikipedi hayatı hakkında bilgiler ile Selena Gomez'in sen yeni resimlerine ayırdık.

Selena Gomez Kimdir?
Tam Adı Selena Marie Gomez Olan Amerika’nın New York Eyaletinde Doğan Selena Gomez 22 Temmuz 1992 (21 Yaşında) Doğumludur, Boyu 1.65 Cm, Kilosu ise 55 Kg dır.

Justin Bieber ile Sevgili Olan Selena Gomez Ne İş Yapıyor? 

Selena Gomez’in Mesleği; Oyuncu, Şarkıcı ve Model dir. Gomez Amerikada Pek Çok Dizide, Sinema Filminde Oynamış, Kiss and Tell, A Year Without Rain ve When The Sun Goes Down Adlarında 3 de Albüm Çıkarmıştır.


Selena Gomez doğunm tarihi nedir?
21 yaşındaki genç sanatçı Selena Gomez 22 Temmuz 1992’de doğmuştur.

Selena Gomez’in annesi ve babasının adı sırasıyla şöyledir. Selana Gomez’in annesinin adı Amanda Dawn(Mandy) Teefey, Selena Gomez’in babasının adı Ricardo Joel Gomez’dir. Selena Gomez’in annesi ve babası o henüz 5 yaşındayken ayrılmışlardır. Selena Gomez’in küçüklüğü o zamanlar oyuncu olan annesi ile birlikte geçmiştir. Bu dönemlerde Gomez annesinin prova ve oyunlarını ilgiyle takip etmiş oyunculuktan etkilenmeye başlamıştır.

Selena Gomez’in ilk oynadığı film aslında ilk dizisi desek daha doğru olur Barney ve Arkadaşları televizyon serisidir. Bu dizide rol alan Selena Gomez henüz 7 yaşındadır. Selena Gomez Barney ve Arkadaşları dizisinde Gianna ismindeki karakteri canlandırmıştır. Selena Gomez ne zaman ünlü oldu? Selena Gomez 2007 yılında Disney Channel tarafından keşfedilmesiyle ünlü olmuştur. O dönemlerde bu kanal ülke genelinde yetenekleri keşfetmek için çalışma yapmıştır. Selena Gomez jüri önünde birkaç performans sergilemiş, beğenilmiş ve dizilerde oynamaya hak kazanmıştır.

Selena Gomez Hanna Montana dizisinde 2 sezon kalıcı bir performans sergilemiştir. Selena Gomez dizilerinden diğeri ise Waverley Büyücüleri’dir. Bu dizi de Disney Channel’da büyük bir izleyici kitlesi tarafından izlenilmiştir. Selena Gomez Waverley Büyücüleri dizisinde Alex Russo ismindeki karakteri canlandırmıştır. Dizi galasını yaptığında, 5,9 milyon izleyici kitlesi kitlesine ulaşmıştır. Selena Gomez Miley Cyrus kavgası bu noktadan sonra kızışmıştır.

Tüm eleştirmenler Selena Gomez ile Miley Cyrus’u karşılaştırmaya başlamıştır. Bir süre sonra ortamı yumuşatan Selena Gomez Cyrus ile karşılaştırılmasından ötürü gururlandığını ve Miley Cyrus’u takdir ettiğini söylemiştir. Selena Gomez 2009 yılında gençlerden oluşan bir müzik grubu oluşturmuştur. Selena Gomez ilk albümünü 29 Ekim 2009 yılında çıkarmıştır. Selena Gomez’in ilk oynadığı film Ramona ve Beezus filmidir. Filmin başrolünde yer almıştır. Film 2009 yılında çıkmıştır. 2012 yılında Selena Gomez müzik kariyerine ara verip oyunculuk kariyerine odaklanmıştır.

Müziğinin ve oyunculuğunun ayrı ayrı yoluna devam edip sonunda bir yerde yine karşılaşacaklarını söylemiştir. 2012 yılının Ekim ayına gelindiğinde Selena Gomez altısı başrol olmak üzere toplam yedi filmde rol almıştır.

Selena Gomez’in Rol Aldığı Sinema Fimleri ; 
The Getaway, Spring Breakers, Hot Mess, Thirteen Reasons Why, The Muppets, Thirteen Reasons Why, Monte Carlo, Ramona and Beezus, Waverly Büyücüleri, Prenses Koruma Programı, Another Cinderella Story, Brain Zapped, Walker, Texas Ranger: Trial by Fire ve Spy Kids 3-D: Game Over..

                    Selena Gomez Resimleri


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme