23 Eylül 2013 Pazartesi

Selita Ebanks Kimdir? Hakkında Bilgi - Victoria`s Secret

Victoria`s Secret'ın seksi mankenlerinden Selita Ebanks Kimdir, Selita Ebanks Biyografi, Selita Ebanks Hayatı, Selita Ebanks Nereli, Selita Ebanks Kaç Yaşında, Selita Ebanks Resimleri Fotoğrafları, Ünlü Model Selita Ebanks Hakkında Bilgi

Selita Ebanks Kimdir

Ünlü model Selita Ebanks katıldığı bir davette giydiği cesur kıyafeti ile dikkat çekti.Ebanks`ın yarı transparan kıyafeti ve altına iç çamaşırı giymemesi kendisine zor anlar yaşattı.İngiliz basınından Daily Mail`in haberine göre, iç çamaşırı markası Victoria`s Secret`ın meleklerinden Ebanks geçtiğimiz günlerde New York`ta sokak çocukları yararına düzenlenen davette görüntülendi.

Güzel model sol tarafı tamamen transparan beyaz bir tuvalet giydi. Esmer teni ile göz kamaştırıcı görünen Ebanks kıyafetine hakim olmakta zorlandı. 30 yaşındaki model tüm gece frikik vermemek için kıyafeti ile uğraştı ama tüm gözler de üzerindeydi.Victoria's Secret modellerinden Selita Ebanks'ın ünlü markalar tarafından tercih edilebilmek için küçük olan göğüslerini operasyonla büyüttüğü ortaya çıktı. Sekiz çocuklu fakir bir aileden gelen ve 17 yaşındayken yolda yürüdüğü sırada keşfedilen model bugün dünyanın en ünlü ve en çok kazanan modelleri arasında sayılıyor.

       Selita Ebanks Resimleri Fotoğrafları


   
 
 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme