26 Eylül 2013 Perşembe

Sevgilim Benden (Ayrıldı) Ayrılmak İstiyor Ne Yapmalıyım?Sevgilim benden ayrıldı, sevgilim benden ayrılmak istiyor ne yapmalıyım? veya kız arkadaşım benden ayrılacak, beni terkedecek, erkek arkadaşım benden ayrılmak istiyor ne yapayım? gibi sorularınız varsa, sorununuzda elimden geldiğince size yardımcı olmak için bu konudaki düşümcelerimi paylamak istiyorum.

Uyarı! 
Öncelikle şunu belirtmem gerekir ki, burada yazdıklarım sadece bilgi amaçlı olup bu önerileri uygulayıp uygulamamak sizin seçiminizdir.Ve doğabilecek her türlü maddi ve manevi sorumluluklar da sizin sorumluluğunuzda olup nedirkimdirbilgilen.com ve aşk stratejisti nikli editörü hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

Şimdi konumuza gelecek olursak, bu gibi durumların erkekler ve kızlar için farklı sebep ve sonuçları olduğu gibi yapılacaklarda farklılıklar göstermektedir.O sebeple erkekler ve kızlar için ayrı ayrı önerilerde bulunacağım.


  • ERKEKLER İÇİN
Kız Arkadaşım Benden Ayrılmak İstiyor Ne Yapmalıyım?

Bildiniz gibi bu konu çok hassas ve her kişiye, her ilişkiye göre kendine has özel durumları olan bir konu.Ben sadece genel bazı önerilerde bulunabilirim ve her insanda aynı etkiye vermeyebilir Ancak insan davranışlarının genel olanları vardır ve bazı yaklaşımlar pek çok kişide aynıdır.

Sevgilinin terk etme meselesinin de iki aşaması var tabi; birincisi ayrılığın gerçekleştiği haller, ikincisi de karşı tarafın ayrılmak istediğini söylemesi veya ayrılmak istediğini gösteren tavır ve hareketlerde bulunmasıdır. 

Ayrı ayrı değerlendirmek gerekirse;

Sevgilin seni tek ettti ise, bunun sebepleri çok önemlidir. Mesela; seni başka bir kızdan kıskandığı için, sana bir hatandan dolayı kızdığın için, senden soğuduğu için gibi sebepler olabilir. 

Eğer seni kıskandığı için veya senin bir hatandan dolayı ayrıldıysa;
Bu durumu düzeltmek mümkün ve daha kolaydır.Kıskanma olayını kökten halledecek hamleler yaparak, kıskançlığının sebeplerini ortadan kaldırarak çiçek veya değerli bir hediye yollayıp (veya elden kendin de verebilirsin) eşliğinde romantik sözlerle duygusal bir atmosfer oluşturabilirsin.Sevgilinin kişiliğini sen daha iyi bildiğin ve onu en iyi sen tanıdığın için onun sana karşı zayıf noktalarına hitap ederek yaptığın hatayı affettirecek girişimlerde bulunarak (tabi inandırıcı doğru dürüst bir özrü kibarca dilersen) onu tekrar kazanabilirsin.


Eğer senden soğuduğu için ayrıldıysa; İşte bu durum çok sıkıntılıdır. Sevgilin senden sıkıldıysa artık eskiden olduğu gibi senden hoşlanmıyor ve seninle zaman geçirmek istemiyorsa, hatta senden iğrelti oluyorsa bu durumda geri döndürmek neredeyse imkansızdır.Tek yapman gereken asla ısrar etmemek, kararını gayet sakin ve anlayışla karşıladığını hissettirmek en azından onun gözündeki mevcut yıpranmış olan değerini biraz yukarı çıkaracaktır.

Kız arkadaşın eğer senden bu kadar soğumuşsa bunun nedeni yüksek ihtimalle sensindir.Uzun süreden beri devam eden bir ilişki ise aranızda mutlaka mental ve karakter farklılaşması oluşmuştur ve belki ikinizde farkında bile olmayabilirsiniz ama onun karakter yapısı ve hayata bakışı gelişerek değişmiş ve sen onun gerisinde kalmış olabilirsin. Artık hayata farklı pencerelerden bakıyorsunuzdur ve o seni maalesef kendi yanına artık yakıştırmıyor hatta senden sıkılıyor olabilir.

Eğer durum bu aşamada ise daha önce de belirtiğim gibi yapacak fazla bir şey yoktur. Asla ve asla, ''ayrılmayalım'' veya ''barışalım'' gibi ısrarlarda bulunmamalısın. Onun kararını kabul etmelisin ve öyle klas hareket etmelisin ki bunu direk olarak söylemesen de hal ve hareketlerinle ''elimi sallasam ellisi, sen olmasan da benim için fark etmez'' imajı vererek en azından aklını karıştırabilir ve gözündeki yıpranmış değerini tekrar gözden geçirmesini sağlayabilirsin. Eğer bu da sonuç vermezse bu durumu olgunlukla karşılayıp ve kabullenerek şansını yeni birinden denemelisin.

(Empat - Kurtsal Erkek)  • BAYANLAR İÇİN
YAKINDA...
(Kızlar İçin) 
Erkek Arkadaşım Benden (Ayrıldı) Ayrılmak İstiyor? Ne Yapmalıyım? konusuna çok yakında buradan ulaşabilirsiniz!
Uyarı!
Bu makale %100 orjinal olup nedirkimdirbilgilen.com sitemiz editörü tamamen kişisel fikirlerini paylaşmıştır. Link verilerek ve kaynak gösterilerek dahi kopyalanması başka bir site vb.yerde yayımlanması yasaktır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu veTelif Kakları Kanununa göre hakkınızda işlem başlatılacaktır.
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme