6 Eylül 2013 Cuma

Şeyda Coşkun Kimdir? Hadise ve Gülşen Yazıflatan Diyet

Şeyda Coşkun Kimdir Hadise ve Gülşen Yazıflatan Diyet hakkında bilgi ve Şeyda Coşkun kaç yaşında, nereli, kaç kilo, Şeyda Coşkun Biyografisi, hayatı zayıflama diyet formülü, Hadise diyeti,Gülşen diyeti haberi...

Şeyda Coşkun Biyografisi
Şeyda Çoşkun, Ünlülerin yaşam koçluğunu yapmaktadır. Ünlüleri zayıflatmakla ünlüdür.
Şeyda Çoşkun, 1976 yılında Ankara‘da doğmuştur. Ankaralı mütevazı bir ailenin kızıdır. Şovmen Mehmet Ali Erbil‘in eski eşi Tuğba Coşkun‘un ablasıdır. Spor hayatına da, lisede hentbol oynayarak başladı. Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü’nü bitirdi. Beden eğitimi öğretmenidir. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi‘nin beslenme seminerlerine katıldı.

Beslenme üzerine master yaptı. Şovmen Mehmet Ali Erbil‘in 2001 yılında Kıbrıs’ta eşi Sedef ile yapılan düğününde bir şekilde Şeyda Çoşkun ve kardeşi Tuğba Coşkun Mehmet Ali Erbil ile tanıştılar. Bu tanışmadan bir müddet sonra Şeyda Çoşkun ünlü şovmenin yardımıyla İstanbul’daki bir kolejde öğretmen olarak işe başladı. Daha sonra da 30 Nisan 2005 tarihinde Mehmet Ali Erbil kardeşi Tuğba Coşkun ile evlendi. 2011 yılında boşandılar.

Ünlülerin yaşam koçu olarak tanınan Şeyda Coşkun, sevgilisi Uğursay Yeğin'le evlendi. 

Kardeşinin doğumu için Amerika‘ya gitti. Montignac Academy’de eğitim aldı. Tekrar İstanbul‘a döndü. Şeyda Çoşkun, ilk olarak kardeşi Tuğba Coşkun’un doğum kilolarını hızla verdirerek adını duyurdu. Şeyda Çoşkun, Ergin Ataman, Hadise Açıkgöz, Petek Dinçöz, Gülşen, Derya Baykal, Büşra Pekin, Saba Tümer, Hacı Sabancı, Gülben Ergen, Derya Şensoy gibi ünlülerin yaşam koçluğunu yapmıştır. Ünlüleri zayıflatmakla ünlüdür.

Galatasaray Basketbol Takımı’nın koçu Ergin Ataman‘ı zayıflatmak için uğraştığı günlerde Polat Otelde bir araya gelmesi gizli kaçamak yaşadığı iddialarıyla gündemi meşgul etti. Şeyda Coşkun diye bir ünlümüz var. Bu kişi herkesi kısa sürede zayıflatıyor. Hem de yürüye yürüye çok ciddi paralar kazanıyor. Mesela geçen gün 40 km yürümüş. "Bacakların cıbık gibi olacak yakında" dedim. O da bana "Görsen bayılırsın" dedi. Aman aman maşallah ve tabii kazandığı paraya da Allah bereket versin.

Bacaklarında ve tabii kazandığında hiç gözümüz yok ama bu kadar kısa sürede insan zayıflatmak doğru mu? Sağlıklı mı?

Mesela Gülşen'e 2 ayda 12 kilo, Hadise'ye 50 günde 13 kilo zayıflatmıştı.

Şimdi de Hacı Sabancı'ya 17 günde 10 kilo verdirmiş.

Maşallah maşallahta ne kadar sağlıklı.

Ben iki senedir sürekli yazıyorum. Hatta demediğimi bırakmadı.

O hiç kimseyi takmıyor yürümesine, zayıflatmasına devam ediyor.

Hatta bana bi küçük gıcık kaptığını bile düşünmüyor değilim. Çünkü ben sürekli Şeyda'yı eleştiriyorum."Anlat bana bu kadar kısa sürede nasıl zayıflatıyorsun insanları. İnsanların metobolizmalarıyla mı oynuyorsun" dedim.


Şeyda, "Bir deli kuyuya taş atıyor herkes o kuyunun başında. Kimse beni arayıp sormuyor" dedi.Ben de "E soruyorum işte anlat. Sağlıklı mı?" dedim.şte Şeyda'dan satır satır notlar. Artık gerisine siz karar vereceksiniz.


-Ben az kilo verdirtmiyorum, diğerleri az kilo verdirtiyor. Hep aynı peynir, hep aynı yemek. İnsanlar sıkılıyor. Ayda 4 kilo vermek çok az.

-Bir insana ayda 4 kilo verdiren kişi doğru neden ben ayda 10 kilo verdirince size saçma geliyorum.

-4 kilo az diyen ülke benim 10 kiloma fazla diyor.

-Öncelikle insanlarımızın büyük ödemleri var. Ben önce bu ödemleri yok ettiriyorum. Hacı'dan çok ödem sorunu vardı.

-Hacı ile her gün iki kere yürüyoruz. Gün de 3 saat spor yapıyoruz.

-Ben hem diyeti hem sporu buluşturdum. O yüzden de "Bunu daha önce ben neden düşünemedim diye" çıldırıyorlar.

-Hacı dün çorba günüydü. Her türlü besini aldı. Dün 700 gr verdi. Şimdi o sizin okuduğunuz kilodan daha fazlası gitti

-80 kilo üzerinde bir kadın ayda 9-10, 100 kilo üzeri bir erkek ayda 12-15 kilo rahat verir.

-Ben her gün 15 km yürüyorum. Ama dün 40 km yürüdüm. En uzun yürüyüştü.

-Gülben Ergen bana "Üzerimdeki ağırlığı aldın" diyor.

-Benim için herkes aynı. Gereksiz pohpohlama yapmam. Gülben'miş, Gülşen'miş, Hacı'ymış fark etmez.

-Herkes aynı parayı öder. Herkes aynı muameleyi alır. Herkesle ayrı ayrı ilgileniyorum.Ben onların bedenini kendi bedenim gibi görüyorum. Onların bedenlerinin içine giriyorum.

-Hayatlarında aşkı, sevgiyi her şeyi yemenin yerine koyanlar var. Hayatındaki sevgili, aile, arkadaş boşluğunu yemekle dolduranlar var.


-Ben mutsuz olduğum zaman yürüyorum, bacaklarımı görsen bayılırsın.

İşte Şeyda Coşkun Zayıflatan Diyeti ve Formülü;

50 günde tam 13 kilo birden veren Hadise, kaybettiği kilo başına tuttuğı diyetisyene 1000 lira para ödedi.

Şeyda Coşkun Kimdir
Hadise ve Gülşen’in zayıflığı gözleri ikisininde yaşam koçluğunu yapan Şeyda Coşkun’a çevirdi.Hadise ve Gülşen’e kısa sürede kilo verdiren  Şeyda Coşkun; Sibel Can gibi isimlerin yeni gözdesi.
Ünlü kadınları daha zayıf gösteren fotoğraf hilesi ‘photoshop’ out, Şeyda Coşkun in oldu. Son günlerde verdikleri kilolarla gündeme gelen Hadise ve Gülşen’i zayıflatan ismin Coşkunolduğu ortaya çıktı.

Aldığı kilolar magazin dünyasının diline düşünce zayıflamaya karar veren Hadise sıkı bir diyetle 50 günde 13 kilo verdi. Genç şarkıcı diyetisten olarak da Mehmet Ali Erbil'in eski baldızı Şeyda Coşkun'u seçti.

Bugün gazetesinin haberine göre; Aylık 9 bin liraya anlaştığı Şeyda Coşkun sayesinde zayıflayan Hadiseşu ana kadar diyetisyenine tam 13 bin lira ödeme yaptı. Yani genç şarkıcı verdiği her kilo için Coşkun'a bin lira ödedi. 50 gün içerisinde 67 kilodan 54 kiloya düşen ünlü sanatçı Hadise, 5 yıl önce Türkiye'ye geldiğinde de 50 kilo olduğunu söylemişti.

İşte Hadise diyeti ve zayıflama formülü: 
- Her sabah 6'da kalkıyor ve mutlaka yarım saat yürüyüş yapıyor.
- Bir sabah kahvaltıda yulaf, diğer sabah omlet yiyor. Aynı anda hem peynir, hem yulaf yemiyor. Yani karbonhidrat ile proteini asla karıştırmıyor.
- Bol bol sebze yemeği yiyor. Ve yanında mutlaka yoğurt tüketiyor.
- Akşamları sadece ızgara et, balık yiyor. - Ara öğünlerde ise ayran ve bitki çayları içiyor.

          Şeyda Coşkun Resimleri Fotoğrafları


 
 
 
 
 
 
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme