28 Eylül 2013 Cumartesi

Taylor Swift Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli, Resimleri

Nedirkimdirbilien.com okuyuları için hazırladığımız bu biyografi sayfamızda, dünyaca ünlü müzisyen, oyuncu ve şarkıcı güzel Taylor Swift Kimdir, Taylor Swift Biyografisi, Taylor Swift Kaç Yaşında, Nereli, Taylor Swift Sevgilisi Kim ve Taylor Swift hakkında bir çok bilgi ile Taylor Swift'in en güzel ve en yeni resimleri, Taylor Swift Fotoğraflarının da bulunduğu bir yazı hazırladık.

Taylor Swift Kimdir?

Taylor Swift Amerikalı bir pop müzik sanatçısıdır. “Love Story” ve “You Belong With Me” gibi parçalarla yalnız Amerika’da değil çok sayıda ülkede hit olmuş büyük bir hayran kitlesi oluşmuştur. Grammys ödüllerini de içeren önemli ödüller kazanmıştır. 2008 yılında “Fearless” ismiyle çıkardığı albüm en çok satan albümler listesinin ilk sırasında yer almıştır.

Taylor Swift’in doğum günü ne zamandır? Taylor Swift 13 Aralık 1989 tarihinde doğmuştur.

Taylor Swift’in gerçek adı nedir? Taylor Swift’in asıl ismi Taylor Alison Swift’tir

Taylor Swift’in doğum yeri neresidir? Taylor Swift Pennsylvania’ya bağlı Wyomissing’de dünyaya gelmiştir. Yaşamının ilk yıllarını burada ailesinin yılbaşı ağacı çiftliğinde geçirmiştir. Taylor Swift’in büyükannesi profesyonel bir opera şarkıcısıdır. Swift de büyükannesinin yolundan gitmiştir. 10 yaşına kadar çok sayıda etkinlik ve yarışmada şarkı söylemiştir. 11 yaşına geldiğinde kendi şarkılarını yazmaya, 12 yaşında ise gitar öğrenmeye başlamıştır. Müzik kariyerini devam ettirmek isteyen sanatçı country müziğin en güçlü olduğu yer olan Nashville’ye giderek kaset anlaşmaları yapmaya çalıştı. Müzik kariyerini sürdürebilmesi için ailesi de aynı bölgede bulunan Hendersonville’ye taşınmıştır.

Taylor Swift’in ilk şarkısı hangisidir? Taylor Swift’in ilk şarkısı 2006 yılında çıkardığı “Tim McGraw” adını taşır. Ülkedeki listelerde ilk 10 listesine yükselebilmiştir. Aynı yılın Ekim ayında kendi adıyla çıkardığı albümde de bu şarkı yer almıştır.

Taylor Swift’in ilk albümünün ismi nedir? Taylor Swift’in ilk albümü kendi adını taşımaktadır. Albüm 2,5 milyondan fazla satmıştır. Bu albümün ardından daha popüler olmayı başaran single parçalar bunu takip etmiştir. Örneğin “Our Song” müzik listelerde ilk sıraya kadar yükselmiştir. Ayrıca “Teardrops on My Guitar”, “Picture to Burn” gibi parçalar da başarılı olmuştur.

Taylor Swift’in kazandığı ödüller hangileridir? Şarkıcı toplamda yedi kez Grammy Ödülü kazanmıştır. Bunun yanında ilk kez 2007 yılında kazandığı CMA(Country Music Association) ödülleri ile birkaç kez ACM(Academy of Country Music) ödülleri ve MTV ödülleri almıştır. 2008 yılında çıkardığı “Fearless” albümü 11 hafta boyunca hit parça olarak kalmıştır.

Taylor Swift 2013 Sevgilisi Kim? Taylor Swift Hawaili sörfcü John Florence ile flör ediyormuş.

Taylor Swift Eski Sevgilleri Kimdir? Taylor Swift 4 yıla 12 sevgili sığdırdı. Müzik dünyasının son dönemdeki en gözde genç yıldızlarından olan Taylor Swift, hızlı çapkın çıktı. 2000'li yılların ortalarından bu yana müzik dünyasında olan Swift henüz 22 yaşında ama aşk defteri çok kabarık. İşte genç şarkıcının 2008 yılından bu yana hayatına giren ünlüler ve Taylor Swift'in eski sevgilileri ;

Taylor Swift, 2008 yazında gençliğin idolleinden Joe Jonas ile flört etmeye başladı.
İddialara göre Swift ile sadece 27 saniye süren bir telefon konuşması yapan Jonas, onu terk edip genç oyuncu Camilla Belle ile çıkmaya başladı.


Alacakaranlık serisiyle yıldızı parlayan Taylor Lautner da Swift'in aşk defterinde adı yazılı ünlülerden.

O zamanlar 17 yaşında olan LAutner ile ondan bir yaş büyük olan Swift, 2009 yılının Ağustos ayından Kasım ayına kadar flört etti.Lautner ve Swift'in sette başlayan aşkları uzun ömürlü olmadı.

Ayrılık haberlerine en çok Lautner hayranı genç kızlar sevindi.Taylor Swift 2009 yılında kısa bir süre Lucas Hill ile flört etti.Çift, Swift'in You Belong To Me adlı şarkısının klibinin çekimleri sırasında tanışmıştı.Swift, Hill ile kısa bir süre flört ettiğini daha sonra bir röportajında itiraf etti.Ancak bu kısa flört de çoktan tarihe gömüldü.

İsmi Swift ile birlikte anılan ünlülerden biri de John Meyer oldu.İkili 2009 Kasım'ından 2010 Şubat ayına kadar birliktelik yaşadı.Bu ayrılık Taylor Swift'in kalbini kırdı. Meyer için Dear John adlı şarkıyı yazdı.Bazıları Taylor Swift'in bekaretini de bu ilişki sırasında kaybettiğini ileri sürdü.Cory Monteith de Taylor Swift'in gönül defterine adını yazdıranlardan.Glee dizisinin oyuncularından Monteith, 2010 yılında bir kaç ay Swift ile birliktelik yaşadı.Her ikisi de ısrarla 'sadee çok iyi arkadaşız' ediler ama kimseyi inandıramadılar.

Swift daha sonra Monteith sayfasını kapatıp yeni bir aşka yelken açtı.Toby Hemingway ile Taylor Swift, Mine adlı şarkının klip çekimleri sırasında tanıştı.Kamera karşısında başlayan arkadaşlıkları set dışında aşka dönüştü.İkili, 2010 yılında kısa bir süre flört etti.onra Swift kendisinden yaşça büyük aktör Jake Gylanhaal ile flört etmeye başladı.Swift ile Gyllenhaal'ın ilişkisi bir çok kişi için sürpriz oldu.Taylor Swift her ne kadar kendisi kabul etmese de High School Musical ile yıldızı parlayan Zac Efron ile ilişki yaşadığı da iddia edildi.Çitfin 2011 yılında The Lorax adlı filmin tanıtımı sırasında yakınlaştığı ileri sürüldü.Taylor Swift ile Garet Hedlund, 2011 yılının Nisan ayında birlikte akşam yemeği yerken görüntülendi.

Taylor Swift, 2011 yılının Ekim ayında Sefiller adlı filmdeki Eponine rolü için hazırlanırken aktör Eddie Redmayne ile flört etti.Flört Şubat 2012'de sona erdi.

Swift, One Direction grubunun üyelerinden Harry Styles ile de bir süre flört etti.İkisi de bir anda üne kavuşan iki genç sanatçının flörtü hayranları arasında sempati yarattı.Ama bu birliktelik de Swift'in tüm aşkları gibi kısa sürdü.Çitf yollarını ayırdı.

Bu arada Swift'i yeni bir aşk bekliyordu.Swift daha sonra Kennedy ailesinden Conor Kennedy ile birlikte görüntülenmeye başladı.Geçtiğimiz 25 Ekim'de çiftin artık birlikte olmadığı hatta bir aydır görüşmediği söylendi.

  En Yeni Taylor Swift Resimleri İçin Tıklayınız!


Taylor Swift Wallpapers İndirmek İçin Tıklayınız!
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme