20 Eylül 2013 Cuma

Tihana Nemcic Kimdir? Biyografi Resimleri Fotoğrafları Nereli Hakkında Bilgi

Tihana Nemcic Kimdir, Tihana Nemcic Biyografi, Tihana Nemcic Resimleri, Tihana Nemcic Fotoğrafları, Tihana Nemcic Hayatı Biyografisi Kaç Yaşında Nereli Hakkında Bilgi  haberi

Hırvatistan 5. Ligi’nde NK Viktorija Vojakovac kulübünü çalıştıran Tihana Nemcic, görenleri şaşırtıyor.

Tihana Nemcic Kimdir?
24 yaşındaki kadın futbolcu Tihana Nemcic, gerekli lisansı alır almaz ülkesi Hırvatistan’ın 5. Ligi’ndeki Viktorija Vojakovac takımının başına geçti Hırvatistan 5. Ligi’nde NK Viktorija Vojakovac kulübü 24 yaşındaki Tihana Nemcic’i antrenör olarak göreve getirdi.

Tihana Nemcic Biyografi
10 yıldır Dynamo ZNK Maksimir kulübünde futbolculuk yapan Nemcic, daha önce U17 takımlarında antrenörlük yapan Nemcic, lisansını alır almas Viktorija kulübüyle anlaştı. Nemcic, “Eğer kadınlar ve erkekler bu lisansı eşit olarak alabiliyorsa neden kadınlar erkeklerin dünyasında çalışamasın. Antrenör olarak oyunda yaratıcılığım ve özgürlük alanım bulunuyor. Oyuncular futbolu biliyor ama geliştirmemiz gereken şeyler var” dedi. Erkek oyuncularının kendisini dinlediğini ifade eden Nemcic, “Her antrenmanda beni çok iyi dinliyorlar ve hiçbir problem çıkmadı. Çok iyi bir takımız var ülkenin birinci ligine çıkmak istiyoruz” ifadelerini kullandı. Nemcic en büyük hayalinin ise Zlatan Ibrahimovic’le tanışmak olduğunu söyledi.

      Tihana Nemcic Resimleri (Fotoğrafları)

 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme