13 Eylül 2013 Cuma

Yağmur Tanrısevsin (Melis) Kimdir? Biyografisi Kaç Yaşında Nereli - Güneşi Beklerken


Güneşi Beklerken dizisindeki Melis Kim, Yağmur Tanrısevsin (Melis) Kimdir? Biyografisi Yağmur Tanrısevsin Kaç Yaşında Resimleri Nereli hakkında bilgi


Kanal D televizyonunun yeni dizisi  Güneşi Beklerken yayınlandığı ilk bölümden beri çok kısa zamanda dizi  izleyicilerinin ve özellikler gençlerin beğenisini kadandı. Güneşi Beklerken sürükleyici konusu ile yayın hayatına devam ediyor. Bir gençlik dizisi olarak bilinen ve genç oyuncuların çok olduğu dizide oyuncular fiziksel güzellikleri ve oyunculukları ile övgü alıyor.En beğenilen ve güzelliği ile dikkat çeken oyunculardan olan gerçek adı ile Yağmur Tanrısevsin dizideki adı ile Melis genç,güzel ve orjinal karakteri ile izleyiciyi etkiliyor. dizideki Melis karakteri ile hemen adından söz ettirerek dizi içerisinde en çok konuşulan isimler arasına girdi, güzelliği ile öne çıkan ve sergilediği oyunculuk ile beğenilen genç oyuncu hayran kitlesini genişletiyor. Peki Yağmur Tanrısevsin kimdir, kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynamıştır hayat hikayesi kariyeri nedir. Sizlere bu sayfamızda  Güneşi Beklerken dizisinin en güzel oyuncularından Melis adı ile bilinen yani Yağmur Tanrısevsin hakkında bilgiler ve biyografisini paylaşacağız.

Yağmur Tanrısevsin (Melis) Kimdir? Biyografi
Kanal D ekranlarında başlayan Güneşi Beklerken dizisinde Melis karakteri Cihan'ın kızı olarak tanıdığımız, Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin'de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunudur. Craft Oyunculuk Atöylesinde eğitim almaktadır. Yağmur Tanrısevsin bir çok dizi ve filmlerde rol almıştır. İşte Yağmur Tanrısevsin'in Oynadığı Dizi ve Filmler Adını Feriha Koydum Pis Yedili Rüya Gibi Geçti The Tragedy

Aslen Mersinli olan Yağmur Tanrısevsin, İstanbul’a iki yıl önce üniversite sınavında Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nü kazanınca gelmiş. Hala İstanbul’a alışamadığını söyleyen Tanrısevsin, “Bu şehrin kalabalığı beni yoruyor.

İki üç haftada bir mutlaka Mersin’e, ailemin yanına gidiyorum.” diyor. Oysa İstanbul’a alışması için güçlü bir nedeni var. Zira bu şehir ona şöhretin kapısını açtı. Rol aldığı ilk dizi ‘Adını Feriha Koydum’da, Emir-Feriha aşkını bozan Ece karakteriyle şimdiden herkesin tanıdığı bir yüz oldu. Hatta diziye son sezonda girmesine rağmen, altı ay gibi kısa bir sürede ‘Ece’yi sevenler ve sevmeyenler’ olarak dizi izleyicisini ikiye bölmeyi başardı. Peki kısa sürede gelen ün, ona ne kazandırdı? “Karşılıklı sevgiyi öğrendim” diyor.

Hızla gelişen bu duruma alışmaya çalışıyor. Arkadaşlarının “Sende kamera ışığı var”, “Yüzün ekrana çok yakışır” sözleri ile heveslenip Craft Oyunculuk Atöylesi’nde eğitim almaya başladığında, böyle bir çıkış yakalayabileceği aklına bile gelmemiş aslında. Bir yıl sonra bağlı olduğu ajanstan Ece karakteri için teklif gelince önce şaşırmış. İlk rol için epey iddialı bir başlangıç yapmış.

             Yağmur Tanrısevsin (Melis) Resimleri
 
 
 
 
 
 
 
 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme