28 Eylül 2013 Cumartesi

Zayn Malik errie Edwards'ı Makyajsız Seviyor Ama

Zayn Malik errie Edwards'ı Makyajsız Seviyor Ama haberi.Zayn Malik ve Perrie Edwards programlarından dolayı birbirlerinden ayrı vakit geçirmek zorunda kalıyorlar. Öyleyse aralarındaki şeyi nasıl güçlü tutmaya devam edecekler? Skype, mesafelerle ilişki için bir seçenek. The Mirror’s 3AM ile yeni bir röportaj gerçekleştiren Perrie Edwards, röportajda Skype konuşmaları için kendini güzelleştirmeyi sevdiğini söyledi.

“Ne var biliyor musun, Zayn ile Skype aracılığıyla konuştuğumda makyaj konusunda çaba harcamak zorundayım,” diye açıklama yaptı Little Mix grubunun üyesi. Sebep? “Sizi daha iyi hissettirir,” diyor. “Sadece birazcık kuşanmalısın.

O zaman gerçekten güzel gözüküyor.” Aynı zamanda Perrie, en iyi ışıklandırmayı kullandığını da belirtiyor. “İyi bir ışıklandırma da ayarlamaya çalışıyorum. Bazen ışığın hafif bir şekilde yüzüme vurmasını sağlıyorum ve “Oh, daha yeni uyandım,” durumlarında oluyorum ama aslında yeni uyanmamış oluyorum. Makyaj sayesinde kusursuz gözüküyorum.” Zayn makyaj olayına pek takılmıyor,

Perrie durumu Now Magazin’e şöyle açıklıyor: “Her gün makyaj yapıp yapmamam konusunda sıkıntı çekmiyorum. Zayn ile olduğum için çok şanslıyım, beni iki türlü de seviyor. Kim isem o’yum. Bir erkek için görünüşümü değiştirmem.”
 
 
 
 
   
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme