27 Eylül 2013 Cuma

Zayn Malik (One Direction Zayn Malik) Kimdir? Biyografisi, Nereli, Kaç Yaşında - Perrie Edwards

Tüm Zayn Malik hayranları ve fanları için özel hazırladığımız bu sayfamızı tamamen Zayn Malik Kimdir,  One Direction Zayn Malik Biyografisi, Zayn Malik Nereli, Kaç Yaşında, Zayn Malik Yeni Sevgilsi Perrie Edwards Kim, One Direction grubunun yakışıklı esmeri Zayn Malik kimdir, Zayn Malik kariyeri ve Zayn Malik hakkında her türlü bilgiye ayrıca Zayn Malik'in Resimleri, Fotoğrafları ile Zayn Malik'in en son saç modellerine ayırdık.

Zayn Malik Kimdir?

Zayn Jawaad Malik bilinen adıyla Zayn Malik 12 Ocak 1993 tarihinde doğdu.İngiliz şarkıcı söz yazarı olan Zayn Malik İngiliz ve İrlandalı genç erkeklerden oluşan ''One Direction'' grubunun üyesidir.

Tam Adı-Gerçek Adı  : Zain Javadd Malik
Doğum Tarihi              : 12 Ocak 1993
Nerede Dogdu Nereli : Bradford, İngiltere
Babası Nereli              : Pakistanlı
Babasının Kim             : Yaser Malik
Ananesi nereli              : İngiliz
Annesinin Kim Adı Ne : Tricia
Zayn Malik Kaç Kardeşler : Malik´in üç kız kardeşi var.
Kardeşlerinin İsimleri nedir : Doniya, Waliyha ve Safaa.
Nerede büyüdü : Bradford´un East Bowling tarafında büyüdü.
İlk okulunun adı nedir : İlk okulda Lower Fields
Liseye hangi lisede gitti okudu : lisede Tong High School´a gitti.

Zayn Malik küçüklüğünü şu şekilde anlatıyor "Küçükken benimle zor başa çıkıyorlardı çok hiper aktiftim hiçö yerimde durmuyordum çok hareketliydim annem beni çocuk arabasında gezdirirdi." şeklinde kendi anlatıyor. Annesi Zayn Malik Hakkında şunları anlatıyor "Zayn Malik bilgisayar başından hiç kalkmazdı videolar izler video kliplerde söylenen şarkılara saatlerce eşlik eder beraber söylerdi." diye anlatyor.

Zayn Malik saçları yüzünden disipline düşüp ilk iki okulundan atıldığını ama kız kardeşleri ile yazıldıgı okula geçince okula uyum sağladığını dilegetiriyor.

2010 yılında Malik X-Factor şarkı yarışmasının 7. sezonuna tek olarak katıldı. elemelerde elendigi için söyledigi şarkı televizyonda yayınlanmadı ama daha sonra internette izleye bildi insanlar. Zayn Malik Yarışmanın ilk bölümü geçtikten sonra Boot Camp Bölümüne kadar ilerler. yarışmanın Boot Camp bölümünde dans etmesi gerekmektedir. Dans etmeyi bilmedigi için sahnenin arkasında saklanır ama Simon Cowell onu bulur ve tekrar sahneye çıkması için ikna eder. Boot Camp Bölümünden sonra erkek kategorisinde başarısız olur elenir ama onun için ve diğer dört kişi için ikinci şans olan One Direction´a juriler tarafından gönderilir.

Zayn Malik o an için "Beni bir Gruba dahil edeceklerini düşünmemiştim. İlk başta hayır demeyi düşündüm " diyor. Zayn bir R&B Müzük tarzı hayranı ve X-Factor Şarkı yarışmasında seçmlerinde R&B şarkısı "Let Me Love You" şarkısını söyledi. Zayn Malik ayrıca One Direction´da şarkılarında en zor notaları söyleyen gurup üyesi. Zayn Malik X-Factor Şarkı yarışında yarışmacı olan Rebecca Ferguson´la bir ilişki yaşadı ve bu ilişki yaş farkından dolayı pek iyi karşılanmadı. Dört ay sonra ilişkilerini bittirdiler. Şuan Little Mix grubundan Perrie Edwards ile bir ilişki yaşıyor sevgili oldular. Zayn Malik, Hobi olarak karikatür çizmeyi ve okumayı çok seviyor. Zayn Malik ayrıca sigara kullanıyor "Birgün kesinlikle sigarayı bırakacam" diyor. Ayrıca Zayn Malik Müslüman olduğunu ramazan aylarında orucunu tuttugunu ve namaz saatlerinde namaz kıldıgını söylüyor.

Zayn Malik Yeni Sevgilisi Kim?
Zayn Malik yeni sevgilisi Perrie Edwards ile fazla zaman geçiremiyormuş.Zayn Malik ve Perrie Edwards programlarından dolayı birbirlerinden ayrı vakit geçirmek zorunda kalıyorlar. Öyleyse aralarındaki şeyi nasıl güçlü tutmaya devam edecekler?

The Mirror’s 3AM ile yeni bir röportaj gerçekleştiren Perrie Edwards, röportajda Skype konuşmaları için kendini güzelleştirmeyi sevdiğini söyledi. “Ne var biliyor musun, Zayn ile Skype aracılığıyla konuştuğumda makyaj konusunda çaba harcamak zorundayım,” diye açıklama yaptı Little Mix grubunun üyesi. Sebep? “Sizi daha iyi hissettirir,” diyor. “Sadece birazcık kuşanmalısın. O zaman gerçekten güzel gözüküyor.” Aynı zamanda Perrie, en iyi ışıklandırmayı kullandığını da belirtiyor.

“İyi bir ışıklandırma da ayarlamaya çalışıyorum. Bazen ışığın hafif bir şekilde yüzüme vurmasını sağlıyorum ve “Oh, daha yeni uyandım,” durumlarında oluyorum ama aslında yeni uyanmamış oluyorum. Makyaj sayesinde kusursuz gözüküyorum.” Zayn makyaj olayına pek takılmıyor, Perrie durumu Now Magazin’e şöyle açıklıyor: “Her gün makyaj yapıp yapmamam konusunda sıkıntı çekmiyorum. Zayn ile olduğum için çok şanslıyım, beni iki türlü de seviyor. Kim isem o’yum. Bir erkek için görünüşümü değiştirmem.”

                                                        Zayn Malik Dövmeli Resimi
  
                        Zayn Malik Resimleri

 
 
 
 
  
 :trpress
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme