1 Ekim 2013 Salı

Camilla Mancini Kimdir? Kaç Yaşında Resimleri Twitter Hesabı Hakkında Bilgi (Roberto Mancini Kızı)

Galatasaray'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Roberto Mancini'nin kızı Camilla Mancini kimdir, kaç yaşındadır ayrıca Camilla Mancini resimlerini, Camilla Mancini twitter hesabı ne hakkında bilgi ve attığı tweetleri merak ediyormusunuz.

Camilla Mancini Kimdir? 

Şahzen ben ediyorum, çünkü dün akşam televizyonda spor programında ve bazı internet sitelerinde Camilla Mancini'nin attığı bir tweet üzerine öyle iddaalar ortaya atıldıki çok şaşırdım.Vee Roberto Mançini'nin kızı, Camilla Mancini kim ve Camilla Mancin'nin twitter hesabını merak ettim ve  twitter hesabına bir baktığımda takipçi sayısının çok arttığını gördüm. Ayrıca Camilla Mancini tweetter hesabını gizli yaparak kilit koymuş.Muhtemelen takipçi sayısı patlayınca ve attığı tweet'ler haber olunca yapmış olmalı. 

Ayrıca Camilla Mancini'nin tweetter hesabı da; @Cami_Mancini

Real Madrid maçı sonrası Camilla Mancini'nin attığı tweetler ve haberi şöyle;

Sosyal medyadaki haberlere göre, Mancini'nin kızı Camilla Mancini, maçın ardından Twitter'da "Utanç verici savunma! Real Madrid 1 kişi eksikti ama yine de kazandılar. Daha çok çalışmamız lazım" diye yazmış.

Camilla Mancini, bu tweet'in ardından gelen yanıtlara da sert cevaplar vermiş.

Mancini, kendisine "Utanç verici teknik direktör" tweet'i atan bir taraftara küfürlü bir şekilde "Kes sesini" diye çıkışmış.

               Camilla Mancini Resimleri 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme