9 Ekim 2013 Çarşamba

Didem Soydan Kimdir? Vikipedi Nereli Kaç Yaşında Resimleri Hakkında Bilgi (Can Bonomo)
Şimdi size, Umut Eker'den ayrılan manken Didem Soydan hakkında merak edilen pek çok sorunun cevap bulacağı biografi makalesini sunacağım. Güzel manken Didem Soydan hakkında en çok merak edilen soruların başında; Didem Soydan kimdir, Didem Soydan vikipedi hayatı, Didem Soydan nereli, Didem Soydan kaç yaşında, Didem Soydan sevgilisi kim, Didem Soydan Can Bonomo aşkı nedir, Didem Soydan resimleri, Didem Soydan biyografisi ne gibi sorular gelmekte.

Didem Soydan biyografisi aşağıda...

Ailesi tektilci olan Didem Soydan, 20 yaşında modelliğe başladığı yıllarda Bir ay sonra “La Russie” defilesinde podyumdaki yerini almış ve ardından, defileyi izlemeye gelen moda dünyasından birçok fotoğrafçı ve tasarımcı tarafından keşfedilmiş.

Fiziği ailesinden miras. Anne tarafı Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni. Babası ise Arnavutluk’tan göç etmiş bir ailenin üyesi. Didem Soydan çocukluğundan itibaren her yaz tatilinin büyük bir bölümünü Arnavutluk’ta geçirmiş. Keskin batıl inançları yok ama karanlıktan korkuyor. Tahammül derecesi doğuştan az olduğu için çabuk sinirlenen bir karaktere sahip. Kişilerin haklarını kaybetmemek adına asi olmaları gerektiğine inanıyor.Ama aynı derece de duygusal.

Takım tutmuyor. Koç burcu ve burcunun tüm özelliklerini taşıdığını söylüyor. Favori filmi Bernardo Bertolucci’den “Çölde Çay”.En beğendiği tasarımcılar Türkiye’den Ümit Ünal ve Hakan Yıldırım. Yurt dışından ise Alexander McQueen, John Galliano, Yohji Yamamato, Damir Doma, Boris Bidjan Saberi. Didem Soydan, son olarak geçen sene Atv’de yayınlanan Uçurum dizisinde Miroslava karakterini canlandırdı.

Sağlıksız bir ruhun yapacağı bir iş olmadığını baştan kabul edip, her şeyden önce ruh sağlığınıza dikkat etmeniz, kendinizi çok iyi tanımanız gerekmektedir ki, başarının sırrı budur.diyen güzel model ile Moda dünyası çalışmak için sıraya giriyor.

En Güzel Didem Soydan Resimleri Foto Galeri İçin Burya Tıklayınız!
 
   Didem Soydan


 
 http://www.nedirkimdirbilgilen.com/2013/10/didem-soydan-fotograflar-didem-soydan.html
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme