2 Ekim 2013 Çarşamba

Dylan Penn Kimdir? Hayatı Nereli Resimleri Hakkında Bilgi (Robert Pattinson)

Bu sayfada size, Sean Penn’in kızı ve Robert Pattinson'un yeni sevgilisi Dylan Penn kimdir, Dylan Penn nereli, Dylan Penn kaç yaşında, resimleri hakkında bilgiler vereceğim.

Dylan Penn Kimdir?
Dylan Penn, Hollywood’un ünlü oyuncularından olan Robin Wright ve Sean Penn’in biricik kızıdır.

Dylan Penn anne ve babası gibi Hollywood yıldızı ve oyuncu olmayı tercih etmemiş. Dylan Penn, Hollywood yıldızı olmak yerine güzelliğine ve muhteşem fiziğine güvendiğinden olsa gerek model olmayı tercih etmiş.

Dylan Penn kaç yaşında; Dylan Penn 22 yaşındadır.
Dylan Penn vücut ölçüleri nedir; 87 – 66 – 91 ölçülerine sahip.

Dylan Penn sevgilsi kim; Dylan Penn'in sevgilsi Robert Pattinson.

Dylan Penn ve Robert Pattinson Aşkı!
Kristen Stewart'den ayrıldıktan çok acı çeken yakışıklı Robert Pattinson, Sean Penn’in kızı Dylan Penn ile birlikte görüntülenince bomba patladı.

Kristen Stewart’ın kendisini evli yönetmen Rupert Sanders ile aldatmasına rağmen affettiği fakat ilişkisini daha fazla sürdüremeyip ayrılan Robert Pattinson yeni bir aşka yelken açmış gibi görünüyor.

Los Angeles’taki gece kulüplerinden birinde Dylan Penn ile görüntülenen ünlü ve yakışıklı oyuncu, daha önce magazin basınında birlikte oldukları yönündeki söylentilerin çıkmasının ardından birlikte görüntülenen çiftin birlikteliği Pattinson’a yakın bir kaynak tarafından doğrulanmış. 

Gizlil kaynak, ünlü yıldızın Dylan’a deli olduğunu da açıklaması dikkat çekici değilmi? Neyse biz Robert ve Dylan Penn'e mutluluklar dileyelim:))

                     Dylan Penn  Resimleri

 

 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme