7 Ekim 2013 Pazartesi

Galaxy S5 ne zaman gelecek? Galaxy S5 fiyatı ne kadar hakkında bilgi


Samsung'un satış rekorları kıran Galaxy S serisi telefonlarının en yenisi olan,Galaxy S5 ne zaman gelecek? Galaxy S5 fiyatı ne kadar hakkında bilgi haberi bu sayfada

Samsung son yıllarda çıkardığı Galaxy S3 akıllı telefonuyla bir satış rekoruna imza atmış ve ondan sonra çıkardığı Galaxy S4 ile de bu kendi satış rekorunu kırmıştı. Şimdi ise Samsung sıradaki Galaxy S telefonu Galaxy S5 üzerinde çalışıyor.

Performansı ile dikkat çeken Galaxy S4'ten sonra Samsung'un Galaxy S5 ile performansı ne kadar ileriye taşıyacağı şimdiden merak ediliyor. Bunun yanında cihazın çıkış tarihi ve fiyatına dair ilk bilgiler de geçtiğimiz günlerde geldi. Techradar'ın yapmış olduğu habere göre Galaxy S5, 2014 yılının Mart ayı itibariyle tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Aslına bakılırsa Galaxy S4 ve Galaxy S3 tanıtım tarihleri düşünüldüğünde bu tarih oldukça mantıklı gibi geliyor. Öte yandan Galaxy S4'ün plastik yapıda olmasından dolayı birçok eleştiri alan Samsung, Galaxy S5 ile bu durumu değiştirmeyi hedefliyor. Bu yüzden Galaxy S5'in kasası büyük bir ihtimalle alüminyum yapıda olacak. Performans anlamında ise Galaxy Note 3 ile aşağı yukarıda aynı olacak olan Galaxy S5'te 2.3GHz dört çekirdekli işlemci ve 3GB RAM yer alacak.

Büyük ihtimalle Android 4.4 KitKat'ı çalıştıracak olan Galaxy S5'in kamerasının ise 16 MP değerinde olması bekleniyor. Gelelim cihazın beklenen fiyatına. Galaxy S5'in fiyatının ise Galaxy S4'ün çıkış fiyatı ile aynı olacağı düşünülüyor.

teknokulis
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme